Arama sonuçları: *

1. LineaTurco

İşBankası Mobil Borsadan Hesaba Nasıl Para Aktarılır?

Arkadaşlar mobil borsadaki küçük bir miktar ile bababama borcumu ödeyeceğim de acaba nasıl aktarılıyor bilgisi olan var mı?
  2. LineaTurco

Kayıt Ettiğim Konulara Nasıl Bakarım?

Arkadaşlar bazı konuları kayıt ediyorum ama bakmam gerektiği için ediyorum nasıl bakabildiğimi bilen var mı
  3. LineaTurco

Bitcoin alma diyorum bana bagırıyor!

Arkadaslar ben bir suredir hisse ali msatimi ile ilgileniyorum kripto para borsasina girmiyorum cunku hem bilmiyorum hem temel analiz vs yapilmiyor o yuzden kazanma sansi vs daha az neyse konuyu gecelim bugun babama binance hesabi actk dogruluyorduk dogrulamadi gec dogruladi orada biraz...
  4. LineaTurco

Her şeyden sıkılıyorum sizce napmalıyım?

Arkadaşlar her şeyden sıkılıyorum daha demin oyun giriyim dedim bir el valorant girdim sıkıldım, ondan önce forum okuyordum ondan sıkılıp valoranta geçtim, sonra ödev yamayı düşündüm dedim ne gerek var tatildesin dedim geç dedim, sonra fonksiyonlu hesap makinesi yazıyım pythonda dedim onda da...
  5. LineaTurco

Şunu 20 Kişiye Atmazsanız Ölürsünüz Diyenler Üzerine İnceleme?

Evet dostlarım bugün böyle mesajları ortaya çıkaranlar için bir inceleme yapmayı planladım. Daha demin kuzenimle konuşurken bana "Bunu size göndermek zorunda kaldığım için üzgünüm ama şimdi açtığınıza göre bunu okumayı bırakamazsınız. Merhaba benim adım Teresa Fidlago 27 yıl...
Top Bottom