Arama sonuçları: *

1. CptnAktaş

Kasayı Nereye Koyabilirim?

Arkadaşlar vento vg10f kasa gelecek. Masam bu şekilde sizce ne yapmalıyım kasayı nereye koymalıyım? Tek sıkıntı ethernet kablosu maksimum monitörün olduğu yere kadar geliyor
  2. CptnAktaş

Acaba Kız Benden Hoşlanıyor Mu ?

Bu konuyu açacağım hiç aklıma gelmezdi ne hallere düştüm. Efendim öncelikle iyi günler 11. sınıfa gidiyorum bu zamana kadar sevgilim olmadı pek beceremedim ben. Daha önce hiç görmediğim başka sınıftan bir kızı proje için ödev hazırlarken beraber okulda yapıyorduk 1-2 dersliğine orada ufak bir...
  3. CptnAktaş

Yeğenime Yaratıcı Ne Hediye Almalıyım ?

İyi günler yeğenim 15 gün sonra 2 yaşına girecek. Bende burs alıyorum ilk defa hediye alacağım o yüzden güzel olmasını istiyorum. Çok şükür kıyafet ve standart oyuncakları çok, ben biraz daha yaratıcı ve çok seveceği bir şey istiyorum kendisi kız o yüzden sizden öneri bekliyorum teşekkür ederim
  4. CptnAktaş

Malatya da Mayhem Tişört Nerede Bulabilirim

İyi günler arkadaşıma hediye tişört alacağım mayhem tişörtleri seviyor malatya da nerede bulabilirm
  5. CptnAktaş

Ben Kimim #kimdirserisi

Hepinize İyi Günler. Baktım Çoğu Kişi Ben Kimim Yapıyor Dedim Bende Yapayım Benim Neyim Eksik :D Müsaadenizle Başlıyorum. Ben Samet 9Mart 2005 Tarihinde Doğdum 16 Yaşındayım 10.Sınıfa Gidiyorum 175 Boyum 73'de Kilom Var.(Son Zamanlarda Davar Gibi Oldum Nasıl Zayıflayacağım Bilmiyorum)...
  6. CptnAktaş

Ortodoks İlahisi Dinlemek Günah Mıdır?

Arkadaşlar iyi günler son zamanlarda AGNI PARTHENE - Rum Ortodoks İlahisi dinliyorum dinlerken hem rahatlayıp hem de korkuyorum acaba günah mıdır ?
  7. CptnAktaş

Kulaklık Ve Mousemde Yaşadığım BAHTSIZLIĞIM

İyi günler 2 ay önce itopya dan razer viper mini aldım. Mis gibi ama sağ click tuşunda yayıyla ilgili bir problem var iade edicem ama bana fatura falan gelmedi ne yapacağımı bilmiyorum. 1 Hafta önce gamegarajdan havit h2002d kulaklık aldım o da mis gibi ama dönüştürücüsünde problem var ne...
  8. CptnAktaş

Cins Arkadaşım Benden Ürün Alırsa

İyi günler konuyu nereye açacağım bilemedim başlığa da ne yazacağımı bilemedim. arkadaşım var kendisine ekran karıt işlemci anakart falan sattım hafif bir sorunla düzelttik(kendisinden dolayı) sonra benim eski bir hdd'm vardı onu sattım parasında değilim hdd yi buna verirken kendi bilgisayarıma...
  9. CptnAktaş

325TL İle Ne Yapmalıyım?

İyi günler değerli DA forum. Elimde 325 TL para var sizce bu parayla ne yapayım biliyorum çok bir seçenek yok fakat sizce ne yapılabilir 1.sisteme yenilik yapılabilir mi.? (i5 2400 ,r7 370 4gb, 8gb ram) 2.ekipman alınır mı? mousem yeterli fakat kulaklık ve klavyeyi 4 senedir kullanıyorum...
  10. CptnAktaş

Hp i5 7200u 8gb ram ve 256 gb ssdli bilgisayar kaç TL eder

İyi günler böyle özelliklere sahip bir bilgisayar hediye geldi fakat şu an kullandığım bilgisayardan kötü olduğu için gelen pcyi kaça satarım? Tam modelini bilmiyorum pc daha gelmedi ama özelliklet şöyle; i5 7200u,8gb ram, 240gb ssd, 14inc
Top Bottom