Arama sonuçları: *

1. CptnAktaş

İnceleme Dareu EK75 Dream Switch İnceleme

Eveeet, öncelikle herkes hoşgeldi sefa geldi. Klavye bugün elime ulaştı, öneren konusunu açan herkese teşekkür edip, çok geçmeden incelemeye geçelim isterseniz. İLK OLARAK KUTUSUNDAN BAŞLAYALIM Kutusu göründüğü üzere ön tarafta bizlere özelliklerinden bahsederken, arka tarafta ise...
  2. CptnAktaş

İnceleme Gamenote Havit KB857L Detaylı İnceleme

Öncelikle hoş geldiniz. Elimden geldiğince hatasız ve soru işaretlerini kafanızdan atmış bir şekilde sunmaya çalışacağım, hatam olursa af ola. Öncelikle ben bu klavyeyi 10 Ekimde aldım, aldığım tarihten bu güne kadar yaklaşık 4 aydır aktif olarak kullanıyorum ve şunu söyleyeyim ben çok...
  3. CptnAktaş

İnceleme Deluxe M800 BU Gaming Wired Mouse İnceleme

İyi günler 14 gün önce siparişini verdiğim deluxe m800bu mouse bugün elime ulaştı. Siparişi aliexpressten verdim indirim koduyla 200tl ye aldım. 16tl de gümrük vergisi ödedim. Aliexpress için çabuk geldi diyebilirim 14 günde geldi. Bu bilgileri verdikten sonra buyurun ürüne geçelim Ürün...
  4. CptnAktaş

İnceleme Gamenote Havit H2002D İnceleme

Öncelikle Hepinize İyi günler Dilerim. Kulaklığı 1 Haftadır Kullanıyorum Ve Bu Yüzden Biraz Beklemek İstedim. İncelemeye Geçmeden Önce Hatam Olursa Kusura Bakmayın Umarım Beğenirsiniz. KULAKLIĞIN KUTUSU: Kutu Neden Bu Şekilde Diye Soracak Olursanız Şöyle Söyleyeyim Önceki Konularıma...
  5. CptnAktaş

İnceleme Xiaomi Band 3 İnceleme

İyi günler değerli da forum üyeleri. Bu benim ilk incelemem olduğu için hatam olursa af ola. Bugün sizlere 14 Ocak günü a101 e gelen xiaomi band 3 akıllı bileklik incelemesini yapacağım. Bileklik a101 e 90 TL'ye gelmiş, diğer sitelerde ise 100-150 TL arasında bulunabiliyor. Neyse incelemeye...
Top Bottom