Arama sonuçları: *

1. CptnAktaş

GT2 Geldi Fakat Kasa Farklı

İyi günler bugün kasa elime ulaştı fakat vg10f yerine vg05f geldi bir sorun olur mu iade edeyim
  2. CptnAktaş

Donanım Arşivi sistem 10 gündür üretimde

İyi günler görenler varsa biliyordur 11 sene sonra pc aldım ve bunu mutlulukla paylaştım sizlerde destek verdiniz. Lakin sistemi sipariş ettiğimden beri 10 gün geçti yarın 11 olacak, sistemim hala üretimde gözüküyor. Ne zaman arasam bugün çıkacak denilip çıkarılmıyor, ne yapmam lazım @Abdullah...
  3. CptnAktaş

Gaminggen Hala Kargoya Vermedi

16 Temmuzda sipariş verdim sürekli bugün kargolanacak çıkışı verildi denilip kargolanmıyor. Bugün öğlen aradım çıkışı verildi dendi ama hala üretimde gözüküyor
  4. CptnAktaş

Donanım Arşivi GT2 Hakkında

Diğer konularıma bakanlar bilir bayağı bir gecikme yaşamıştım. Bugün ki soruşumda ise yoğunluktan dolayı pazartesiye aksadığı ve bundan dolayı özür mahiyetinde hediyeleri olacakmış. Benim için sorun yok geç olsun sağlam olsun 11 senedir bekledim 3-4 gün daha beklerim. Şimdi acaba hediye ne olur...
  5. CptnAktaş

Donanım Arşivi GT2 Daha Kargoya Çıkmadı

İyi günler öncelikle çarşamba günü yola çıkması gereken kargom 1 gün ertelendi. Bugün sorduğumda ise kesin çıkacağını söylediler ama daha üretimde gözüküyor
  6. CptnAktaş

11 Sene Sonra PC Aldım

17 yaşındayım 11 Senedir külüstür pc kullanıp hep izliyordum oyunları. Çalıştım biriktirdim ailemle beraber gt2 yi aldık. Çok mutluyum Abdullah Abi ve emeği geçen herkesten teşekkür ederim. Bu mutluluğumu Sizle paylaşmak istedim Sistemi intel olarak aldım mağazada 1 tane varmış eniştem gitti aldı
  7. CptnAktaş

Yeni Sistem Stok Gelsin Lütfen

@Abdullah Hacıgül Abi lütfen stok gelsin mağazaya enişteme söyledim o gidiyor Yardımcı ol Allah için
  8. CptnAktaş

Abdullah Abi Storysinde Yeni Stok Durumunu Anlatıyor

Cumartesi günü çıakracağı sistemin çok iyi olacağını söyledi. Stokları 4e bölüp satılacağını söyledi 1631799370 @deadfellow neye güldünüz acaba ?
Top Bottom