Arama sonuçları: *

1. CptnAktaş

Ya SSD Ya Anakart bozuk

Selamlar, Asrock b760pro anakart ve patriot viper vpn 110 ssd aldım. Her şeyi kurdum fakat ssd yi takarken vida ssd yi tam oturtmadı videoda eklediğim gibi ufak bir git gel var. Ayrıca geçen gün ekran kartını çıkarıp ssd yi bi kontrol edeyim dedim çıkarıp taktım ekran kartı çalışmadı. Sonra...
  2. CptnAktaş

Anlamadığım Sistem Sorunları RX 6600 I3 12100F

Arkadaşlar bir süredir bilgisayar açılırken ilk ekranda bir takılıp açılıyor, oyun esnasında iken tamamen tıkanıp alt tab atınca düzeltmeye başladım. CS 2 Giriyorum fps 200 ama oyun 50 fps gibi akıyor, Driverı önerilen sürücü de kurdum ama sorunu anlayamadım I3 12100F RX 6600 16GB RAM 1TB HDD...
  3. CptnAktaş

COD Cold War Düşük Fps Sorunu

İyi günler i3 12100f 16gb ram RX 6600 Sistemim var fakat cold warda hikaye modunda high ayarlarda 30-40 fps alıyorum normal değil gibi geliyor değerlerimde bir sıcaklık problemi gözükmüyor ne yapmalıyım?
  4. CptnAktaş

Windows 11 Alt-tab atamıyorum

Arkadaşlar win 11 deyim hiç bir oyunda alt tab atamıyorum
  5. CptnAktaş

valorant a critical error has occurred and the process must be terminated hatası

arkadaşlar böyle bir hata alıyorum ne yapsam çözemedim
  6. CptnAktaş

a critical error has occurred and the process must be terminated hatası

Arkadaşlar böyle bir hata alıyorum, bir kaç videodaki çözümü uyguladım fakat işe yaramadı
  7. CptnAktaş

i7 3770 ve R7 370 Apex Legends Düşük FPS

Arkadaşlar sistemim i7 3770 r7 370 4gb ve 12gb ram. Apex legends de ayarlar en düşükte 1080p de 50-60 fps alıyorum. Sizce bir anormallik var mı ? msi afterburner değerleri
  8. CptnAktaş

İşlemci Ve Ekran Kartı Neden Kullanılmıyor

İyi günler sistem imzamdaki gibi ama SQUAD gibi zor bir oyunda tamamını kullanmıyor neden?
  9. CptnAktaş

İşlemci Çekirdek Sayım 2 Gözüküyor

İyi günler i7 3770 işlemci aldım. 4çekirdek 8sanal çekirdekli fakat görev yöneticisinde 2 çekirdek olarak gözüküyor neden böyle?
  10. CptnAktaş

120Hz Monitörde 80Fps Alınca Kasma hissiyatı

İyi günler fifa 21 de 80 fps civarlarında alıyorum. 120 hz monitöre geçtikten beri kasıyor gibi gözüküyor ama mesela youtube videolarında öyle gözükmüyor neden öyle
  11. CptnAktaş

Darboğazı Engellemek İçin Ekran Kartına Nasıl Yük Bindirebilirim?

İyi günler i5 2400 r7 370 4gb 8gb ramli bir sisteme sahibim. İşlemcim yetersiz kaldığı için darboğaz yaşıyorum, özellikle valorantta çok yaşıyorum. Çözünürlük zaten 1080p de ayarları da düşürsem de yükseltsemde bişe değişmiyor sizce ekran kartımın performansını nasıl yükseltebilirim
  12. CptnAktaş

Hearts Of Iron 4 kasma sorunu

İyi günler 350 saatlik hoi 4 tecrübem var. sistemim imzamda mevcut. normalde fps yüksekti fakat şu anda 5x te 20 fps le oynuyorum modsuz olmasına rağmen
  13. CptnAktaş

Valorant fps sabit ama kasıyor

iyi günler uzun zamandır 60fps sabit valorant oyunyorum. sistem imzamda zaten darboğaz var fakat fps hep 60 son 2 gündür fps 60 olmasına rağmen oyun çamura dönüyor neredeyse acaba sorun neyde monitörde olabilir mi
  14. CptnAktaş

Bu Sisteme En Ucuz Ne Yükseltilir

selamlar arkadaşımın bilgisayarı var. ucuz yollu bir yükseltme istiyor neler yapabilir sistem: g6950 4gb ram hd 7350
  15. CptnAktaş

En Yararlı Formatı Nasıl Atarım ?

iyi günler sıfır format atmak istiyorum windowsun kendi sıfırlama sistemini kullansam işimi görür mü yoksa nasıl yapmalıyım
  16. CptnAktaş

Görev Çubuğundaki Hava Durumu Nasıl Kapatılır?

sorum başlıkta ssini de koydum
  17. CptnAktaş

1680X1050 Monitörüme 1920x1200 Seçeneği Eklendi

iyi günler monitörüm normalde 1680x1050 fakat son bir kaç gündür dikkatimi çekiyor monitörüme 1920x1200 seçeneği eklenmiş kafam karıştı ? ama 1920x1080i monitörüm desteklemiyor
  18. CptnAktaş

Ekran kartı kullanımım çok düşük

İyi günler oyunların neredeyse hepsinde işlemci kullanımım %100 olmasına rağmen ekran kartı kullanımım hep düşük %20 oluyor durmadan değişiyor sizce sebebi nedir? bu da bf 1 deki örnek
  19. CptnAktaş

Valorant 120 FPS Kasma Sorunu

iyi günler. i5 2400 r7 370 4gb ve 8gb rame sahip bir sistemim var fakat valorantta 120-130fps almama rağmen sürekli kasıyor gibi gözüküyor bende fpsi sabitleyerek oynuyorum fakat böyle oynamak istemiyorum nasıl çözebilirim
  20. CptnAktaş

Bilgisayarımda Bugün Başlayan Donma Sorunu

iyi günler bugün bir hdd çıkarıp taktım. Akşam CSGO VE PUBG girdiğim zaman oyun tamamen donuyor arkadaşlarımla konuşuyorum ama oyun donuyor ve gelmiyor kapanıyor. Bugün bir ufak bios ayarında sıkıntı da oldu windowsu gösterdim hata düzeldi ama şu anda oyunlarda böyle sıkıntı yaşıyorum
Top Bottom