Arama sonuçları: *

1. CptnAktaş

Comnet'e Geçiş Sürecim ve Aldığım Değerler

Öncelikle hoş geldiniz. Bu konuyu açmamda en büyük etkenlerden biri @Gri Caner oldu kendisine teşekkür etmek istiyorum süreçte destek oldu bayağı, tabi ki @Mehmet Yılmaz sana da çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için. Şimdi konuya geçeyim. Neden Geçtim? Arayış Sürecim Nasıldı? Geçme sebebim...
  2. CptnAktaş

Bu boş port durumunu nasıl çözebilirim ?

İyi günler. Benim şu an kullandığım netspeed interneti başka bir şehirde yaşayan abim adına ve artık kendi adımıza almak istiyoruz çünkü işlemler çok geç sürüyor. Bugün başvuru yapacaktık ama abimin telefonu nfc desteklemiyormuş. Devir işlemleri de uzun evrak ve para istediği için şu an ki...
  3. CptnAktaş

Comnet'e Geçmeli Miyim?

İyi günler yaklaşık 1 yıldır netspeed kullanıcısıyım altyapım 55 mbps destekliyor. 100mbps paket kullanıyorum aldığım hız 48-50download 7-8 upload. Ara ara kesilmeler yaşıyorum ama genel olarak sorunsuz yaşıyorum fakat fiyatı çok pahalı oldu artık sizce geçmeli miyim tavsiye eder misiniz? @Gri Caner
  4. CptnAktaş

Ping Değerlerim Normal Mi?

Netspeed kullanıyorum. Altyapım maksimum 55Mbps destekliyor aldığım hız ve ping değerlerim bu şekilde sizce normal mi? Valorant'ta 31-32 LoL'de 32-34
  5. CptnAktaş

Malatyada Netspeed Mi Yoksa Millenicom Mu

iyi günler Malatya da yaşıyorum. altyapım 52mbps destekliyor. millenicom mu tercih edeyim yoksa netspeed mi
  6. CptnAktaş

Hangi İnternet Servisine Geçmeliyim

İyi günler. yaklaşık 10-12 senedir ttnet kullanıyoruz. bu mayısta sözleşmemiz bitiyor ve ayrılmak istiyoruz. fakat ben bizimkilere türknet millenicom vs. önerince şunu söylüyorlar onlar da aynısını veriyor bari bildiğmiz bişe olsun diyip superonline bağlatalım diyorlar bende fiber altyapımız...
Top Bottom