Arama sonuçları: *

1. CptnAktaş

Sizce AÖF Mantıklı mı?

İyi günler şu anda aktif olarak Malatya İnönü Üniversitesi Siyaset Bilimi Ve Uluslararası ilişkiler öğrencisiyim, bu sene kazandım. Ek olarak da diyorum ki bunun yanında bir de açık öğretimden 2 yıllık üni bitireyim. Araştırdım İstanbul üniversitesinde bu durum örgün diplomayla aynı oluyormuş...
  2. CptnAktaş

Mezuna kalmalı mıyım? yoksa Malatyada mı okumalıyım?

İyi günler buraya gerçekten içimi dökmek ve fikir almak için geldim. Öncelikle şunu belirteyim hiç ders çalışmadım sadece 3 ay dershaneye gittim sonra deprem oldu 5 ay İstanbul'da 2 farklı dershaneye gitmek zorunda kaldım, bunları bahane olsun diye söylemiyorum zaten çalışkan olmadığım ders...
  3. CptnAktaş

Hangi okulu tercih etmeliyim?

Öncelikle dün konusunu açmıştım şimdi detaylı bir şekilde konuşmak istiyorum. Bu sene kesinlikle tercih yapacağım, istediğim bölüm siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler, puanım kısmen yetiyor gibi fakat şöyle de bir durum var. Ben şu anda malatyada yaşıyorum ve ailem için fedakarlık yapmam...
  4. CptnAktaş

Sizce Ne Yapmalıyım?

Tercihim Bursa uludağ siyaset kamu ikinci öğretim yazmak sizce ne yapmalıyım? Sınava hiç çalışmadım deprem falan yaşadım sürekli bir yerlere gittim ama bunu bahane etmiyorum genel olarak kendi insiyatifimle çalışmadım. Bir kitap bile bitirmedim
  5. CptnAktaş

Matematiği Nasıl Düzeltmeliyim ?

Merhabalar, diğer derslerimin hepsi 4ün üzerindeyken matematiğim 2, bu sebepten dolayı matematiğimi geliştirmek istiyorum. Sizce ne yapmalıyım? rehber matematik, hocalara geldik vs bu hocaları mı izlemeliyim? hangi kitapları almalıyım? 11.sınıfım
  6. CptnAktaş

Edebiyat Projemiz İçin Afiş Sözü

İyi günler 11.sınıfa gidiyor edebiyat dersimizde tübitak için bir proje hazırlıyoruz. Projemiz tabu benzeri bir oyun yapmak, bunun içinde bir afiş hazırlayacağız afiş için uzun veya kısa söz lazım sizce ne yazmalıyız
  7. CptnAktaş

Edebiyat Ödevi İçin Yardım

İyi günler Edebiyat dersi ile ilgili bir projemiz var. Projemin konusu islamiyet öncesi sonrası ve batı tesirinde türk edebiyatı için her birinden 10ar soru fakat sorular tek cevaplı olacak örneğin; alp er tunga ve şu destanı hangi türk destandır? Saka destanı gibi
  8. CptnAktaş

İngilizcemi Nasıl Geliştiririm

İyi günler biliyorum bunlarla ilgili bir sürü konu video vs var fakat ben yazmak istedim. 10.sınıfa gidiyorum ingilizcem az buçuk var. (oyunlar,film,okul) sayesinde az buçuk konuşabiliyorum fakat ben gerçekten nerdeyse ana dilim gibi konuşmak istiyorum. ne yapmam gerekiyor en azından ileride...
Top Bottom