Arama sonuçları: *

1. CptnAktaş

2.el Ekran kartı alırken dikkat etmem gereken şeyler

İyi günler gtx 960 almayı planlıyorum. Sahibinden de falan 1500-2000tl arasında satıcılar var fakat hiçbiri benim yaşadığım ilde satmıyor. Dışarıdan alırken nasıl almalıyım nelere dikkat etmeliyim? neler sormalıyım?
  2. CptnAktaş

R7 370 Satıp GTX 950 Almak Mantıklı Mı?

İyi günler. i7 3770, 12gb ram, r7 370 4gb, 120gb ssd ve 1tb hdd ye sahip bir bilgisayarım var. Sistemimi yenilemek istiyorum işlemciyi yeni yeniledim amacım yeni nesil bir kaç oyunu oynayabilmek 1-2 sene sonra yeni pc alacağım şimdilik idare etsin istiyorum. Gtx 950 fark ettirir mi yoksa daha...
  3. CptnAktaş

R7 370 Satıp yerine ne alınmalı?

İyi günler i7 3770 R7 370 4 GB ve 12 GB RAM'lik bir sistemim var. Ekran kartım yetmemeye başladı bunu satıp yerine çok az bir miktar koyup ne alabilirim? Bütçem 300-400 anca.
  4. CptnAktaş

Asus Rog Strix R7 370 4GB En Çok Hangi İşlemciyi Destekler?

İyi günler şu piyasada eğer ekran kartı fiyatları düzelmez ise diğer parçaları alıp şu anda ki kullandığım r7 370 4gb ekran kartımı kullancağım fiyatlar düzelene kadar. R7 370 En son hangi işlemciye kadar destekleyebilir ileride amacım rtx 2060 ya da 1660 falan almak
  5. CptnAktaş

Öneri AMD Ekran Kartı Driver Saçmalığı

İyi günler DA Forum. Bu sorunu sadece ben mi yaşıyorum bilmiyorum fakat sizlerin de çözmesi için yazıyorum.. AMD de ne zaman driver güncellesem bir süre sonra oyunlarda fps drop yemeye başlıyorum ben bu sorunu şu şekilde çözdüm; gördüğünüz gibi driveri ilk kururken iki tane seçenek var. bu...
  6. CptnAktaş

R7 370 4GB Satıp Kart Alınabilir Mi

iyi günler asus rog strix r7 370 4gb ekran kartım var. sizce bunu satıp 2. el kart almam mantıklı olur mu
  7. CptnAktaş

Sizce Ekran Kartı Fiyatları Ne Zaman Normale Döner?

İyi günler. tabi ki şu anda kimse ne zaman olacağını bilemez fakat sizce tahminen ne zaman fiyatlar düzelir ?
Top Bottom