Arama sonuçları: *

1. CptnAktaş

Kioxia 1TB Exceria Plus Vs Patriot Viper VPN110

Arkadaşlar hangisi daha iyidir. Dramdir soğutucudur, yazma okuma hızıdır her şey baz alnarak. Anakart B760 Pro https://www.vatanbilgisayar.com/kioxia-1tb-exceria-plus-serisi-nvme-m-2-ssd-bulk-3400mb-okuma-3200mb-yazma.html...
  2. CptnAktaş

1TB Alınabilir en uygun Sata SSD önerisi?

Arkadaşlar sadece oyun depolamak için kullanacağım. Alabileceğim en uygun ve en azından düzgün ssd hangisidir? Bütçe max 2300
  3. CptnAktaş

Çözüldü✓ Sata almak mı m2 Almak mı?

Şimdi soruya direkt mantıksız diyebilirsiniz lakin durum şu şekilde. Şimdi ben şu anda 500gb m2 ssd yi sistem olarak kullanıyorum. Ek olarak da 1tb hdd var ama artık öldü denilebilir. Sadece oyunları ve yedekleme için kullanacağım. Tek slot m2 desteğim var o yüzden ya m2 alıp dönüştürücü ile...
  4. CptnAktaş

Max 2k 2.el M2 SSD önerisi

İyi günler m2 ssd arıyorum. Dönüştürücü ile beraber kullanacağım, ikinci el bakıyorum max 2k bütçem var. https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-samsung-970-evo-plus-nvme-m.2-1-tb-1159270328/detay bunu buldum başka öneriniz var mıdır? Bir de dönüştürücü...
  5. CptnAktaş

1TB M2 ssd ve dönüştürücü önerisi

İyi günler H610 Anakartım olduğu için tek m2 slotum var. 500gb wd sn570 var, onu windows, programlar ve bazı oyunları için kullanıyorum. Ekstra olarak da 1tb hdd var fakat çok eskidiği için artık oyunlarda yükleme sorunu vs yaşıyorum. Sata yerine dönüştürücü ve m2 almaya karar verdim. Bütçem...
  6. CptnAktaş

1000-1500TL Sata SSD önerisi

İyi günler, anakartım h610. İçerisinde bir adet m2 ssd ve 1tb hdd mevcut ama hdd artık cidden yavaş. Sata olarak 1 tb ssd önerir misinz?
  7. CptnAktaş

HDD yi böyle taktım sorun olur mu?

Selamlar koyduğum yerde hdd vidalamak için yerker var fakat arkadaki kablolar çok yoğun olduğu için hdd yi oynatamıyorum. Bende bu şekilde direkt yatırarak koydum bir sorun olur mu
Top Bottom