Arama sonuçları: *

1. CptnAktaş

2K 120HZ Monitör önerisi

İyi günler ps5 için monitör alacağım. 2K 120hz ve ips panele sahip olmasını istiyorum buna ek olarak da dahili hoparlör bulunursa iyi olur. Bu özelliklere sahip en f/p monitör nedir? Maksimum 8k
  2. CptnAktaş

2 ya da 4K IPS Monitör Tavsiyesi

iyi günler minimum 27inch 144hz ips 2-4k monitör arıyorum. Msi önceliğimdir varsa diğer modelleri de önerirseniz sevinirim
  3. CptnAktaş

HP X24İH bu fiyata alınır mı ?

Almayı düşündüğüm monitör bu, en ucuz şu an gaming gen de var. Sizce bu fiyata iyi mi Akakçe de 15 gün analizinde fiyatı düşebileceği söyleniyor sizce bekleyeyim mi yoksa şu an bulunduğu indirimli fiyata satın alayım mı...
  4. CptnAktaş

Bu iki monitörden hangisini almalıyım ?

Bu 2 monitörden hangisini almalıyım? genelde fps oyunları oynuyorum uzun süreler rahatsız etmeyecek renk ghosting sorunu olmayacak. https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-hp-x24ih-2w925aa-23-8-1ms-full-hd-freesync-oyuncu-u-fiyati,1113028805.html...
  5. CptnAktaş

1500-2000TL Arası Monitör Önerisi

Merhabalar, 1500-2000TL arasında bütçem var. 144Hz olsun istiyorum mümkünse IPS panel tercihimdir. Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkür ederim.
  6. CptnAktaş

1200TL'Ye Bu Monitör Mantıklı Mı?

iyi günler kuzenim monitör alacaktı, bir arkadaşı daha 1 aylık olan ASUS VG258Q Monitörünü kendisine 1200tl ye bırakacığını söylemiş. ölü piksel vs bir şey yok. 1 yıl da garantisi var sizce kuzenim 1200tl ye almalı mı bu monitörü...
  7. CptnAktaş

Maksimum 2000 TL Monitör önerisi

iyi günler taş çatlasa 2000tl olacak monitör alacak kuzenim. genellikle oyun oynayacak ama film falanda izleyecek benim tahminim 144hz 1ms 24inc ips ekran iyi olabilir diye düşünüyorum. tavsiyenizi beklerim
Top Bottom