Arama sonuçları: *

1. CptnAktaş

Corsair HS80 Dış sesi azaltma

Arkadaşlar iyi günler, corsair hs80 kullanıyorum, çok güzel kulaklık ona asla lafım yok lakin mesela discord dışı mikrofon kaydında çok fazla dış ses alıyor. Arkada ki ses olsun ufak bir fan sesi olsun hepsini veriyor bunu nasıl düzeltirim
  2. CptnAktaş

Gamenote H2002D den Cloud 2 ye geçilir mi

Beyler selamlar, şöyle düşünün cloud 2 ile h2002 takası yapma fırsatım gibi bir şey var, sizce değer mi? hangisi daha iyidir
  3. CptnAktaş

Maksimum 2000tl airpods önerisi

İyi günler maksimum 2000tl bütçem var, mikrofon kalitesi ve bassı çok önemli bu konuda, önerilerinizi bekliyorum
  4. CptnAktaş

Mikrofondan ses gitmiyor

İyi günler dün akşam sesim gitmemeye başladı. Denemediğim driver kalmadı ses geliyor, mikrofonum da gözüküyor fakat sadece sesim iletilmiyor. Anakartım: ASUS Prime H610M k D-4
  5. CptnAktaş

Corsair HS50 Pro 299 TL !!!

https://www.trendyol.com/corsair/hs50-pro-stereo-oyuncu-kulakligi-siyah-ca-9011215-eu-p-34417733?boutiqueId=587303&merchantId=107311&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.24.9 Bence iyi fiyata...
  6. CptnAktaş

Maksimum 250TL Oyuncu Kulaklık Önerisi

İyi günler arkadaşım oyun için kulaklık arıyor. maksimum 250tl bütçesi var ne önerirsiniz
  7. CptnAktaş

Maksimum 300TL Oyuncu Kulaklığı

İyi günler arkadaşımın 300tl bütçesi var. Valorant PUBG vs oynuyor. 300ü geçmeyecek f/p kulaklık önerir misiniz
  8. CptnAktaş

Max 100tl Müzik için kulak içi kulaklık

iyi günler arkadaşım kulaklık alıcak. metal gitar tarzı şeylerle uğraşıyor yüksek bass dinliyor bu yüzden maksimum 100tl lik kulak için kulaklık arıyor sağlam olması lazım bassı iyi verecek
  9. CptnAktaş

400-500TL Arası Gaming Kulaklık

İyi günler kuzenim kulaklık alıcak. amacı oyun oynamak uzun saatler kullanıcak rahatlık ses kalitesi çok önemli mikrofonu da iyi olursa iyi olur
  10. CptnAktaş

Kulaklık Çoklayıcı önerisi

arkadaşlar kulaklığımın çoklayıcısı bozuldu ucuz fiyatlı çoklayıcı önerir misiniz? bütçe max 20tl
  11. CptnAktaş

Yardım Gamegaraj İle Yaşadığım Sorun

iyi günler gamegarajdan havit h2002d kulaklık satın almıştım 1 ay önce. kulaklık çok iyi fakat tahminimce dönüştürücüsünde problem var çünkü 2 farklı cihazda denedi kulaklığın kablosu bazen hareket esnasında sesi soldan verememeye başlıyor dönüştürücüyü tak çıkar yapınca düzeliyor. 2. defa...
  12. CptnAktaş

Yardım Gamenote h2002d ses gitmiyor

iyi günler 1 aydır gamenote h2002d kullanıyorum bugün akşam pc ye oturdum mikrofonumdan ses gitmemeye başladı. mikrofon takılı gözüküyor fakat ses gitmiyor. yaptığım işlemler; pc yeniden başlatmak jak ve dönüştürücüyü çıkarıp takmak sürücüler güncel
  13. CptnAktaş

Gamenote Havit H2002D Soldan Ses gelmiyor

İyi günler havit h2002d kulaklığını aldım dün. 1-2 gün kullandıktan sonra incelmesini paylaşacaktım fakat bugün sabah kulaklığı takıtğım zaman sadece ses sağdan geliyor soldan ses gelmiyor
  14. CptnAktaş

Rampage Comfort VS Havit Gamenote 2002D

İyi günler bu iki kulaklık arasında kaldım sizce hangisini almalıyım ? rahatlık hafiflik mikrofon ve ses kalitesi çok önemli ve aşırı derecede oyun oynuyorum
  15. CptnAktaş

300TL Kulaklık Önerisi

İyi günler. Maksimum 300tl bütçem var. Beklediğim Özellikler; 1-rahatlık ve hafiflik 2-mikrofon kalitesi 3-aşırı oyun oynadığım için ses kalitesi
  16. CptnAktaş

Rampage drop plus 387tl yi hak ediyor mu ?

iyi günler bu konuyla ilgili çok konu açtım fakat anlayış gösterin bu kulaklığa 387 TL verdiğim zaman bana rakiplerinden fark olarak şu seçenekleri sunacak mı? alırsam keşke durumuna düşer miyim? gece fısıldasam bile sesim anlaşılır gider mi? takarken rahatsız eder mi? kafam küçük-orta arası...
  17. CptnAktaş

Maksimum 350-370tl kulaklık önerisi

iyi günler.4 senedir aynı ağır kulaklığı kullandığım için artık yeter diyorum ve kulaklık almaya karar verdim. maksimum 370 TL bütçem var şu an ki seçenekler şunlar: 1.rampage drop plus 2.steel series arctics 1 3.tronsmart sono bunların dışında başka öneriniz varsa diye şunları söyleyeyim...
  18. CptnAktaş

SteelSeries Arctics 1 Alınır Mı ?

İyi günler. Baştan söyleyeyim evet bir sürü konu var bu konuyla ilgili bunu biliyorum fakat benim demek istediğim şu. Kulaklık için para biriktiriyordum tronsmart sono alcaktım. fakat bime gelen arctics 1 ilgimi çekti.sizce üstüne biraz daha koyup arctics 1 almalımıyım. Başka öneriniz varsa...
Top Bottom