Arama sonuçları: *

1. CptnAktaş

FM 24 Yükleme ekranı çok uzun sürüyor

Xbox Game Pass'ten FM24 yükledim. Oyuna giriyorum yükleniyor ekranı 1 saat sürüyor, sonra oyun açılıyor ama hiçbir şekilde etkileşim yapamıyorum. Sistemim I5 12400F RX6600 16GB RAM Oyun SSD ye kurulu
  2. CptnAktaş

Singleplayer Oyun Önerisi

Agalar selamlar, uzun bir online süreçten sonra artık doğduğumuz yere dönme vakti geldi. Sizden oyun önerisi bekliyorum, uzay yaratık falan çok sevmiyorum ona göre önerinizi alırım. Sistemde sorun yok çok eski olmasın tad alalım. Oynadığım Oyunlar: Cod serisi MW2 2022 ye kadar Battlefield...
  3. CptnAktaş

RX 6600 sistemde FIFA 23 50 FPS

Arkadaşlar delirmek üzereyim oyunu aldığımdan beri 50 FPS ile oynamaktan gına geldi artık ben bunu nasıl düzelteceğim? Ne yaptıysam olmadı be düzeltecek bir yöntem var mı? Sistem; i3 12100F. RX 6600. 16 GB RAM. 500GB M.2 SSD.
  4. CptnAktaş

RX 6600 Sistem Fortnite 50 FPS

Sistemim i3 12100f 16gb ram ve rx 6600. Fortnite da 50-60 fps alıyorum. Driver güncel kullanım değerleri ise normal gözüküyor yardım eder misiniz?
  5. CptnAktaş

FIFA 23 Düşük FPS Sorunu

Arkadaşlar sistemim i3 12100f rx6600 ve 16gb ram. Bu fifa çıktığından beri ben bu oyunda 50 fps den fazla alamıyorum. Sadece bir kere bir maç 130 küsürlerde gerçek fps imi gördüm sonra daha da göremedim. Allah için yardım edin bu oyunu nasıl düzeltecem
  6. CptnAktaş

FIFA 23 FPS Sorunu Hala Çözülmedi mi?

i3 12100f rx6600 ve 16 gb ramli sistemde ne yapsam yapayım fps 40tan yukarı çıkmıyor. Ne zaman düzelecek bu sorun
  7. CptnAktaş

Steam 80TL Bakiye Var Ne Alayım?

80TL bakiyem var. Mp si olmayan hikaye oyunları dışında güzel her oyunu yazabilirsiniz
  8. CptnAktaş

FIFA 23 Sabit 40 Fps Sorunu

İyi günler sistemim i3 12100f rx6600 ve 16gb ram. Fifa ya giriyorum her şeyi ultraya da alsam lowa da çeksem fps 40 ın üstüne çıkmıyor. Nasıl çözerim
  9. CptnAktaş

Cod MW 2 Ye 1k Vermek saçma mı ?

Forum selam abimle konuştuk kendisi de benim gibi cod hayranı zaten cod serisi artık kırlmıyor. Kendisi mw 2 satın alıcak bana sizce almak mantıksız mı? hikayesinin yanı sıra online da oynacağım fikrilerinizi merak ediyorum. Cold war ve 2019 warfare ise kiralamayı düşünüyorum forumda kiralayan...
  10. CptnAktaş

Bu Sistemle Oyunlarda Kaç FPS Alırım ?

İyi günler sistem şu şekilde bir kaç güne elimde olacak i7 3770 12gb ddr3 ram r7 370 4gb 120gb ssd böyle özelliklere sahip bir sistemim var. Valorant, Squad, R6, Steam PUBG, BF5 Falan oynayabilir miyim? oynarsam kaç fps ler alırım? internette gezindim de tam net bulamadım
  11. CptnAktaş

Rocket League İstatistiklerim sıfırlanmış

iyi günler rocket leaguede istatistiklerim sıfırlanmış. 500 Golüm varsa 20 yazıyor ama arkadaşımda benim istatistiklerim düzgün gözüküyor sadece bende öyle gözüküyor neden ?
  12. CptnAktaş

Valorant 1000VP ile ne yapmalıyım?

İyi günler bundan bir kaç hafta önce zamlar gelmeden valoranta vp yatırdım. Yağmacı vandal aldım ve geriye 1000vp kaldı şu anda da önceden aldığım şakıyançelik passi var. bu yeni passi beğenmedim sizce bir sonraki battlepassi mi beklemeliyim yoksa üstüne biraz daha koyup phantom mu almalıyım (...
  13. CptnAktaş

Fifa 21 80-90 FPS Fakat Kasma hissiyatı oluşuyor

iyi günler fifa 21 oynuyorum fpsim 70in altına düşmüyor ama nedense kasıyormuş gibi gözüküyor sizce neden oluyor? i5 2400 r7 370 4gb 8gb ram
  14. CptnAktaş

i5 2400 ve r7 370 4gb Fifa 21 Performansı

iyi günler sistemim i5 2400 r7 370 4gb ve 8gb ramim var. teste falan baktım adam 1030 la 80 fps alıyor ben kaç alabilirim ?
  15. CptnAktaş

Hearts Of Iron 4 ülkeleri özgür başlatma

başlıkta yanlış belirtmiş olabilirm ama amacım mesela suriyeyi fransanın himayesinde değilde özgür bir devlet olarak başlatmak bunu nasıl yapabilirim. mısır filistin falan da yapacağım
  16. CptnAktaş

45TL Steam oyun önerisi

iyi günler steamimde 45 TL var(yeni kasa düştü ayıptır söylemesi:D) ne alayım sistemim imzada mevcut. hikaye oyunları olmasın
  17. CptnAktaş

Gece Pazarında Asil Spectre Alınır Mı?

iyi günler, gece pazarına bakayım dedim tek iyi asil spectre gelmiş %24 indirim ile 1350vp ye sizce alınır mı?
  18. CptnAktaş

Yardım Battlefield 1 Oyun Bulunamadı Hatası

İyi günler daha dün bf 1 den çıktıktan sonra bugün girmeye karar verdim. oyun araya geliyorum oyun bulunamadı filtreleri temizleyin diyor temizliyorum ne yapsamda sunucular gelmedi. repair de yaptım steamden de doğruladım fakat düzelmiyor. acaba toplu bir problem mi var
  19. CptnAktaş

i5 2400 ve r7 370li sisteme oyun tavsiyesi

İyi günler arkadaşlar. i5 2400 r7 370 4gb ve 8gb rame sahip bir sistemim var. oyun tavsiyesi istiyorum hikayeli olrusa daha iyi olur. kusacam artık online oyunlardan. (cod,bf,gta) tarzı serileri bitirdim. tomb raider tarzı oyun sevmiyorum
  20. CptnAktaş

Steam VE DDOScuların Rezilliği

Daha demin maç girdik bizim takımda 1 kişi dışında ve rakipten 2 kişi dışında herkesin pingi 350-400 DDoS atıldı çünkü sonrasında maç girdiğimizde düzelmişti. Allah'ın belaları bunu da yapıyorlar ya.
Top Bottom