Arama sonuçları: *

1. O

Gmail Şifre Sıfırlama Kodum Aynı Gmaile Gidiyor

merhaba, gmail şifremi unuttum. şifremi unuttum diyip telefon numarama kod gönderiyorum ve kodu giriyorum. bundan sonra da şifresini unuttuğum aynı gmailime kod gönderip onu girmemi istiyor. bu nasıl bir mantık? çözümü var mı?
  2. O

Gmail Hesabımın Ülkesini Değiştirmek Mümkün mü?

Sıfırdan VPN ile gmail açmayı denediğimde telefon numarası istiyor. Yok mu bir çaresi Google Voice kullanacağım onun için ülkemin Amerika olarak gözükmesi gerekiyor.
  3. O

Android TV Box önerir misiniz?

10 yıllık televizyona ucuz bi tv bix önerebilir misiniz? TV 4k değil. Amazondan vs. dizi izleyeceğim 200 lira civarında ariyorum, teşekkürler.
  4. O

Oyun konsollarını PC gibi kullanmak mümkün mü?

Merhaba, ekran kartımın arızası nedeniyle para iadesi yapıldı ve aynısını veya daha düşük modelleri karşılayacak bütçem yok. O yüzden diğer parçaları satıp Xbox ve PS almak istiyorum. Hayatında hiç konsol kullanmamış birisi olarak bir kaç sorum var: -Normal bilgisayarda yapabildiğim internette...
  5. O

Whatsapp Kullanıcı Sözleşmesi Hakkında

Merhabalar, bildiğiniz üzere yeni Whatsapp Kullanıcı Sözleşmesi'yle özel bilgilerin paylaşması artık legal bir hal alacak. Bu konuda endişe duyanlar var mı bilmiyorum ancak sizinle webtekno'nun yaptığı bir videoyu paylaşmak istiyorum. Videoda bahsedildiği gibi zaten varolan bir durum sadece...
  6. O

DA Forum Üyeleri Dizileri Oyluyor

Canım çok sıkılıyor, konu dışı'nda hiçbir şey yok. Biraz karma farming yapıyor gibi gözükmüş olabilirim ama yapmıyorum :D "Efsane" olarak anılan dizileri listeye ekliyorum. Evet listede bir çok iyi yapım yok çünkü listeye en fazla 10 seçenek koyulabiliyor. The100, LCDP, Doctor Who, Shameless...
  7. O

DA Forum Üyeleri Hangi Rapçileri Dinliyor

Çok fazla üretmeyen rapperları eklemedim listeye, unuttuklarım da olabilir.
  8. O

Karanlık Modu yeni fark ettim...

ilk defa karanlık modu olan bir site gördüm, daha önce hiç aklıma gelmemişti :D günlerdir boşuna kör oluyoruz ya 😐 benim gibi fark etmeyenler varsa onlara karanlık olsun diye açtım konuyu, ben yandım siz yanmayin...
Top Bottom