Arama sonuçları: *

1. M

Ekran Aniden Siyah Oluyor

arkadaşlar merhaba opera gx de falan gezerken aniden siyah ekran oluyor video sesi falan geliyor yada dc deki sesler cama ekran kompla siyah oluyor altab atinca da falan siyah kalıyor sistem rx6500xt ryzen 3 4300ge amd b450m s2h
  2. M

Pc den anliyan lutfen yazsin pc de sorun var

Pc yi açmayı denedimde bunlar oluyor pc çalışıyordu reset atim böyle oldu yardım edin pls
  3. M

Pc açılmıyor lutfen yardım edin

Arkadaşlar lütfen yardım edin pc çalışırken restart atim aniden bunlar oldu nasıl çözebilirim? 1661629166 Pc den anlayanlar lütfen yardım edin
  4. M

Mavi Ekran Pc açilmasinda sorun var lutfen yardimedin.

PC yi açmayı denedim zaman aniden Klavye seç yazısı çıkıyor seçtikten sonrada gelişmiş seçenekler çıkıyor napmam lazım
  5. M

izlediğim video nun sesi arkaya geliyo

discorda arkadaşlarımla konuşurken ardada izlediğim video nun sesi onlarada gidiyo nasıl ayarlıccam yardım edin lutfen stereo karşımı da kapalı
  6. M

cpu ve gpu kaç derece olmalı ?

sistem ryzen3 4300ge rx6500xt oyun oynarken genel olarak 60 60 gebi ler sizce iyi mi?
  7. M

obs kodlayıcı seçenekleri

sistem rx 6500xt ve ryzen 3 4300ge sizce hangisini seçmemlazım kalite için
  8. M

dc deyken arkada bir video izleyince ses diyerinede gidiyor

gürültü önleme falan hepisin aciyorum ama yinede video sesi karsi trafada geliyor
  9. M

gpu hic bir zaman %100 kulanılmıyor

gpu hep 70 bazen 60 larda oluyor nasıl %100 yapicam işlemci ryzen 3 4300ge rx6500xt
  10. M

msi aftterburner normelmi mhz hizi

gpu mhz normelmi ?
  11. M

Apu sisteme ekran karti takilmasi

Apu sistemim vardı ryzen 3 4300ge rx6500xt aldim taktım suan hangisi çalışıyor nasıl anliya bilirim anakart gigabyte b450ms2h ekrabkartinin fabları dönüyor ama çalışıyormuş bilmiyorum nasıl anlicam
  12. M

Over clock nasil yapilir

Rem ve işlemciye overclock yapmak istiyorum nasıl yapılır işlemci:ge4300
  13. M

ryzen 4300ge nasıl over clock yapılır

ryzen 4300ge nasıl over clock yapılır bide remlere nasıl overclock yapılır video linki atrarmisiniz apu sistem
  14. M

overclock nasıl yapılır ?

Overclock Nasıl Yapılır bilen varmı apu sistemim var
Top Bottom