Arama sonuçları: *

1. Shibou

Yardım Minecraft: Java & Bedrock Edition for PC'nin Premium ile alakası var mı?

Bu paketi alınca nelerden faydalanabiliyoruz, e-posta'sı vs. değişebilen premium hesap gibi bir şey mi satın alıyoruz yani? Bilgisi olan açıklarsa sevinirim fiyatı uygun geldi.
  2. Shibou

Yardım Assasins Creed Valhalla Bu görevi nasıl geçeceğim?

Görev bu. Birkaç tane tarikat üyesi buldum ama gücüm onları öldürmeye yetmiyor. Buldugum üyeler bunlar. Hiçbir türlü öldüremiyorum ilerleyemiyorum oyunda ne yapacagım? Ana görev vs. de yok geçebilecegim yan görev de degil. Ne yapabilirim?
  3. Shibou

AC VALHALLA Türkçe yamayı nereden indirebilirim / satın alabilirim?

Soru başlıkta bildiginiz güvenilir bir yer var mı beleş olsa daha iyi olur
  4. Shibou

Yardım Red Dead Online mantıgı nedir?

RDR2'i var ve şu an sadece hikaye modunu oynuyorum. Online'a daha giriş yapmadım mantıgını falan nasıl işledigini bilmiyorum Online'da tam olarak amaç nedir, başladıgımda ilk olarak ne yapmalıyım? Ciddi anlamda bilgim 0 anlayacagım dilden konusursanız sevinirim
  5. Shibou

Yardım RDR2 aldıgım ekran görüntülerini açamıyorum

Oyunu epicten aldım aldıgım ssleri açamıyorum Documents\Rockstar Games\Red Dead Redemption 2\Profiles\A48445C6 Kısmına gidiyor normalde ama ssleri tanımıyor (PRDR347879522_1 gibi isimleri var)
  6. Shibou

Yardım Forza Horizon 4 lag sorunu

Oyunu dün steamden alıp oynamaya başladım ama internetimin iyi olmasına rağmen çok fazla lag oluyor sebebi ne olabilir? Sadece bu oyunda oluyor
  7. Shibou

Yeni çıkacak GTA oyunları online olacak mı?

Öncelikle iyi akşamlar. Biliyorsunuz ki yarın 'GTA Trilogy' resmi olarak çıkıyor ve benim merak ettiğim şey düz San Andreas'da olan samp, mta gibi online roleplay tarzı şeyler yapılabilir mi? Bunun hakkında bir açıklama tarzı bir şey yapıldı mı?
  8. Shibou

VALORANT KELEBEK BIÇAK SIZDIRILDII!!!

Eklenti falan da yapabiliyoruz setteki silahlara Bıçağın fiyatı 3.550vp olacak Set Fiyatı: 7.100vp
  9. Shibou

Öneri Grafikleri güzel hikayeli oyun önerisi

Grafikleri ve hikayesi güzel oyun önerilerinizi bekliyorum
  10. Shibou

Valorant gece pazarı ne zaman geliyor?

2 haftaya falan gelme ihtimali mi var mı bilgisi olan cevaplarsa sevinirim
Top Bottom