Arama sonuçları: *

1. Hasan enes

FC 24 PLAYSTATİON 285 TL

GÜZEL İNDİRİM BENİM GİBİ YENİ ALICAKLAR İÇİN KACİRİLMAMALI ŞİMDİDEN İYİ OYUNLAR
  2. Hasan enes

Hangi kabloyu kullanmalıyım

Bende 2.1 ugrenn var PS 5 aldım yanında 2.1 çıktı önümü kullanmalıyım yoksa ugreen dahamı iyidir TV de kullanıcam 4 k 120 hz iki kabloda destekliyor
  3. Hasan enes

Güvenli şekilde PSN hesap kiralayabileceğim yer

Hiç PS oyunu oynamadım bol oyunlu kiralayabileceğim yer varmı güvenli bir şekilde 1709744700 Bilgisi olan varmı
  4. Hasan enes

Ps 5 aldım orijinalliğini nasıl bilebilirim

Kahraman konsoldan aldım şimdi geldi 1 TB aldım ama 840 küsur gösteriyor sebebi nedir
  5. Hasan enes

PlayStation 5 için oyun önerisi

Merhaba arkadaşlar öncelile hayatımda hiçbir PS oyunu oynamadım pes 21 hariç gittim 4 K 120 hz 65 inç televizyon aldım bugünde kahraman konsoldan slim cd li 2016 sürüm PS aldım 3 güne ulasicak inş PS hangi oyunları önerirsiniz hikayeli oyunlara aksiyon dövüş oyunları çoğu ilgimi çekiyor oyun...
  6. Hasan enes

PlayStation 5 slim nerden alınmalı

18.000 TL m var şuan hazırda biraz daha çıkabilirim ps5 slim uyguna sorunsuz alabileceğim bir satıcı varmı acaba
  7. Hasan enes

Ps 5 mi almalıyım beklemelimiyim

Hayatımda PS sahibi hiç olmadım hiç PS oyunlarida oynamadım pes 2021 hariç gittim 50.000 TL ye 4 K 120 hz TV 3 ay taksitle aldım Nisan 10 da borcum biticek sonra PS 5 almak istiyorum ama PS 5 proyu beklemelimiyim yoksa Mayıs ayında PS 5 mi almalıyım akıl verirseniz sevinirim Hali hazırda i3...
  8. Hasan enes

ps5 slim alıcam yanına nasıl televizyon almalıyım

Ps5 slim almayı düşünüyorum yanına 20 Max 25 k televizyon öneriniz varmı veya PS 5 slim mi tercih edersiniz yoksa düz ps5 mi
Top Bottom