Arama sonuçları: *

1. U

Uefi pc den eski bios pc harddiskine format atmak

Arkadaşlar kendi sistemim uefi bios kullaniyor yeni sistem arkadasimin bilgisayari eski bios arkadaşım hdd sini bana verdi format atmam icin bu hdd ye format atarken rufus da mbr mi gpt mi seçmeliyim? tekrar hdd yi arkadaşıma vericem.
  2. U

secure erase vs uefi win format

arkadaşlar samsung 970 evo ya sahıbım magician sa ve anakartımın bıosunda secure erase gordum araştırdım bi format şekliymiş sizce normal uefi win kurulumumu yapayım yoksa secure erase mı secure erasenın zzararı olurmu bı ıkı forumda daha cok yavaşladı okum ayazma hızı dustu fln yazıyorudu...
  3. U

Win 10 format usb si ntfs vs fat32 rufus

Arkadaslar gecenlerde win 11 yuklemistim simdi birkac sorundan dolayi win 10 gececegim win 10 isoyu indirdim rufusla uefi bellek olusturucam fakat ntfs ve fat 32 Diye birsey cikiyor hangisini secip yazmaliyim hangisi daha iyidir 1638690459 Bu arada win 10 iso dosyası 4 gb dan büyük
  4. U

Windovs 30 saniyede aciliyor lütfen bekleyin uyarısı

Arkadaslar bormal windovs 15 saniyede aciliyordu simdi 15. Saniyede bi dönen noktalar gozukuyor ondan birkac saniye sonrada lutfen bekleyin uyarisi verip toplamda 30 saniyede bekletiyor eskiden 10 ile 13 saniye arasinda aciliyordu ssd: samsung 970 evo 500gb sizce neden oluyor olabilir okuma...
  5. U

yanlış ürün anahtarı aktifleştirdim

merhaba kardeşim internetten key bulup aktifleştirmeye çalışmış ürün anahtarım değişmiş eski yani ilk ürün anahtarımı nasıl tekrar tanımlayacağım şuan aktif olan keyi kardeşim internetten bulmuş gvlk key diye nedir gvlk key windovs 11 yuklemıstım deneme sürümü yani iso dosyası ile
Top Bottom