Arama sonuçları: *

1. Y

PC birden ısınmaya başladı.Acil Yardım lazım.

Nvidia game experience uygulamasına girdim ve oyunlarıma kendi ayar yapmaya başladı sonrasında bilgisayarımda inanılmaz bir ısınmaya başladı ve uygulamayı sildim oyun ayarlarını en düşüğe çektim normalde 50 60 derece alıyordum oyunda ve fan hızı 40 50 idi şimdi 70 le çalışıyor ne yapmam lazım...
  2. Y

Oyun inerken PC yavaşlıyor.

Oyun indirirken bilgisayarda yavaşlama oluyor , arkadaşlarımda böyle bir sorun yok.Yardım ederseniz sevinirim. PC özellikleri; gtx 1660 super i3-10100f 8gb ram 480 gb patriot burst
  3. Y

ekran kartı driver güncelleyince ses gitti(çözüldü)

Merhaba arkadaşlar az önce GTX 1660 Super ekran kartıma güncelleme geldi ve güncelledim ardından hangi oyuna girersem gireyim ses gelmiyor hiç bir şekilde youtube da müzik sesi gelmıyor ama discordda arkadaşımın sesi geliyor ne yapmam gerekiyor?
  4. Y

bilgisayar yavaşlama sorunu

bilgisayarımda son zamanlarda bi yavaşlama söz konusu mesela epic gamesten oyun indirirken oluyor ,valorant güncelleme yaparken oluyor çok fazla kasmaya başlıyor ve internette gezerken de bi yavaşlama var gibi hissediyorum opera gx ten şüpheleniyorum.Ne yapmam lazım? 1660 super 8gb ram i3-10100f...
  5. Y

Oyun indirirken PC yavaşlıyor

epic games'ten , steam'den veya valorant falan güncelleme yaparken pc'de yavaşlama oluyor normalde sorun yok ama. PC özellikleri; 1660 super i3-10100f 480 gb patriot ssd 8gb ram
  6. Y

şunu yükleme iznin yok hatası!

ss deki hata ile karşılaşıyorum.
Top Bottom