Arama sonuçları: *

1. F

Sistem güç düğmesine basınca 1 saniye açılıp geri kapanıyor

Kasanın güç tuşuna basınca yaklaşık 1 saniye fanlar dönüp duruyor. 1 hafta önce ekran kartımı değiştirdim hiçbir sıkıntı yoktu ta ki işlemci sıcaklığı düşürmek için BIOS'tan CPB kapattıktan sonra olmaya başladı.
  2. F

Anakart ve işlemci değişimi sonrası format atmaya gerek var mı?

Selamlar temiz format atmama gerek mı? Bazı yerlerde var diyorlar bazı yerlerde gerek yok diyorlar bilemedim.
  3. F

İtopya arıza tespit yapıyor mu?

2021 yılının ocak ayında aldığım sistemde 1 haftadır bazı sıkıntılar var. İtopya'dan almıştım sistemi, parasıyla da olsa arıza tespit yapıyorlar mı?
  4. F

Bios SATA SSD Gözükmüyor

SATA SSD biosta gözükmüyor. Bütün portlara taktım denedim kabloları değiştirdim yinede gözükmedi. SSD başka bilgisayara taktım orada gözüktü. Anakart bozulmuş olabilir mi?
  5. F

Kasa'nın ön USB portları çalışmıyor

Kasamın önünde ki USB portları çalışmıyor. Kabloları kontrol ettim yine düzelmedi BIOS ayarlarını kontrol ettim driver yükledim BIOS sıfırladım güncelledim yine de düzelmedi portlara güç geliyor ama bilgisayar algılamıyor.
  6. F

Reboot and select proper boot device hatası

Bilgisayarı açarken böyle bir hata aldım nasıl çözebilirim?
  7. F

Bilgisayarım Kendiliğinden Kapanıyor

Arkadaşlar perşembe günü itopyadan toplayıp aldığım sistem windows ve driver kurarken sıkıntı yoktu. cuma günü akşamı aniden 2 kez kapandı açıldı bugün yine aynısını yaptı sorun nedir? acil yardıma ihtiyacım var.Sanki böle anlık fan sesi geliyor ve resetliyor kendini bide ekran kartı pin...
Top Bottom