Arama sonuçları: *

1. PİŞMANIM

metro exodus başlatırken mavi ekran yedim

https://drive.google.com/file/d/1AV05BVNhITc6FVgOJ5mK5oLT_fzF5ifl/view?usp=sharing 1674678143 minidump paylaşmayı beceremedim sanırım
  2. PİŞMANIM

powerpoint deneme süresi bitti diyor

yarına projem var kısa bişey hallederim de powerpointte düzenleme,herhangi bişey yapamıyorum.Deneme süren bitti diyor nasıl halledebilirim bunu
  3. PİŞMANIM

cd girişi olmayan pcye wifi adaptörü nasıl kurulur

soru başlıkta
  4. PİŞMANIM

virüslü dosyayı indirsem kaspersky bütün virüsü temizler mi

arkadaşlar diyelim ki bi dosya indiriyorum dosyada virüs var,dosya iner inmez kaspersky virüs pcye zarar vermeden temizler mi? veya olası tüm virüsleri bu program tespit edebilir mi?
  5. PİŞMANIM

Sildiğim antivirüs programı hala gözüküyor

Antivirüs sildim fakat hala dosyalara sağ tıklayınca malwarebytes ile tara diyor tıklayınca hiç bir şey olmuyor çok sinir bozucu olmaya başladı nasıl kaldırıcam ben bunu
  6. PİŞMANIM

2 antivirüs indirdim, birbirlerini silmemi öneriyorlar

kaspersky ve Malwarebytes indirdim ilk Malwarebytesı kurdum 2. olarak kasperskyı kurarken düzgün çalışması için kaldırmanız önerilir diye hata verdi ikisini de kullanmamın güvenlik açısından bi sıkıntısı olur mu?
  7. PİŞMANIM

indirilen öğeyi taramak için antivirüs önerisi

ücretsiz olmalı
  8. PİŞMANIM

ekran kartımın pin kablosunu çıkartamıyorum

eski kasada kullandığım pcnin ekran kartı güç pinini montajı yapan tanıdığım sıkıştırmış pini sökerken yapmam gereken farklı bişey var mı yoksa sadece çekmem mi gerekiyor?
  9. PİŞMANIM

pc parçalarını sökmeden temizlemek

pc parçalarını sökmeye çekiniyorum bilgisayarcıya da götürmek istemiyorum bu sebepten etkili bi şekilde parça sökmeden nasıl temizleyebilirim
Top Bottom