Arama sonuçları: *

1. PİŞMANIM

hangi kasayı tercih etmeliyim

anketten belirtebilirsiniz
  2. PİŞMANIM

kasa alacağım amazon prime hızlı teslimat seçeneğini bulamadım

arkadaşlar mobilden baktığımda hızlı teslimat bi seçenek gibi tıklanacak bir şekilde gözüküyor pc ye geçtiğimde ise bu seçeneği göremiyorum ben bişeye tıklamadan sipariş verirsem hızlı teslimat aktif olur mu? amazon primem var bu arada...
  3. PİŞMANIM

psu suz kasa önerisi maks 500

anakart 450m s2h 350 400 TL civarı güzel kasalar varsa da atabilirsiniz
  4. PİŞMANIM

Kasayı yan panel açık kullanmak

Yeni parçalar aldım kasaya bütçe kalmadı şuan kullandığım kasada hava akışı denen bişey yok psu fanı dışında fan bile yok işlemci maks 50 ekran kartı 65 derece gördü yani soğutma mükemmel Yan panelin açık kalması tozlanma hariç Bi sıkıntı çıkarır mı
  5. PİŞMANIM

550w PSU ile rtx 2060

forumdaki bi arkadaş besler demişti ama herkesin fikrini almak istedim sistem şöyle b450m s2h ryzen 5 3600 gskill ripjaws 3200mhz 16gb seagate barracuda 1tb a2000 m2 ssd dark diamond pro mesh fsp raider 550w 80 plus silver
  6. PİŞMANIM

Öneri kasa önerisi PSU suz

bütçe 500 TL önerilerinizi bekliyorum
  7. PİŞMANIM

Öneri kasa önerisi 500tl bütçe

500tl veya altında içerideki parçaları ferah tutacak güzel kasa önerileri bekliyorum şuan aklımdaki modeli aşağıya bırakıyorum https://www.akakce.com/siparis/?p=755621801&ref=akakce&v=1.93.3&z=125
  8. PİŞMANIM

FSP Raider 550W kasaya sığar mı

arkadaşlar 2010 senesinde bu kasadan bizde aldık ama parçalar aynı değil bu daha düşük bi seviyede,ben bu bilgisayarlı 0 dan topluyorum fakat kasayı değiştirmek istemiyorum. Şuana kadar bütün parçaları topladım fakat yeni aldıgım psu bu kasaya uyar mı bilmiyorum yardımınızı istiyorum kasa...
  9. PİŞMANIM

Yardım aldıgım psu modeli iyi mi

anakart h55mxv ekran kartı rog strix gtx 1650 işlemci i7 870 alacagım power supply https://urun.n11.com/guc-kaynagi/fsp-raider-550w-ra550-12-cm-fan-atx-power-supply-80-plus-silver-P385444374 darboğaz olacağını biliyorum gelecek aylarda anakart ve işlemci değişecek şuanlık parçaların hasar...
  10. PİŞMANIM

Yardım power supply düşük olursa sistem zarar görür mü

430w luk sistemimde yeni grafik kartı aldım fakat arkadaşlar psu değerinin daha yüksek olması gerektiğini savundular sisteme zararı olur mu psu: 430w yeni grafik kartı: rog strix gtx 1650 işlemci: i7 870
Top Bottom