Arama sonuçları: *

1. PİŞMANIM

gtaV online cheat engine para hilesi fixlendi mi

oyun hilesiz oynanmıyor, çapulcu gibi oynamak da zevk vermiyor fixlendi mi
  2. PİŞMANIM

gta5 online banlanma sistemi hakkında sorum

durumu iyi izah edememiş olabilirim diye uzun uzun anlatıyorum social clubuma bağlı oyunum bugün banlandı, yeni bi epic hesabı buldum ve onunla giriş yapıcam, yeni social acc açmama gerek var mı yeni hesap da ban yer mi?
  3. PİŞMANIM

diablo 2 re vs diablo 3

bildiğim kadarıyla 2 efsaneleşmiş bi oyun ama aralarında yaklaşık 150tl fark var 3. oyunu mu almalıyım 2. oyunu mu?
  4. PİŞMANIM

güncel olarak 4.harici hangi diablo oyunları oynanabilir

fiyatları önce baktıgımda çok pahalıydı ama şuan bi nebze daha düşük 2 remake ve 3 almayı planlıyorum şuan, hala oynanırlar mı?
  5. PİŞMANIM

cod mw2 nasıl ucuza temin edilebilir

oyunun kırılmadığını biliyorum,şuan bi oyuna 1k vermek yapabileceğim en mantıksız hareket o yüzden soruyorum bu arada sadece campaing oynamak istiyorum
  6. PİŞMANIM

lol hesap alım satımıyla ilgilenenlere, bu hesap ne kadar eder

2 ebedi 2 mistik 20 efsanevi 88 destansı 44 hatıra içerik 24 de renk paketi olmak üzere toplam 187 skinli,tr master elo(55wr),150k mavi özlü rpsiz hesap kaç paraya gider, bide site önerir misiniz
  7. PİŞMANIM

lol server patladı mı?

durup dururken oyundan attı var mı yaşayan?
  8. PİŞMANIM

for honorun hangi paketini satın almalıyım

3 paket var totalde starter standart ve marching. gerçi bide complete var ama o çok pahalı bu 3 paket arasında hangisini almalıyım, farklılıkları kısa bi şekilde anlatabilir misiniz
  9. PİŞMANIM

resident evil 8 türkçe yama önerisi

kullandığınız, stabil ve virüssüz yamaları paylaşırsanız sevinirim
  10. PİŞMANIM

180-200tl arası oyun önerisi

AAA almak istiyorum,bağımsız birden çok oyun önermezseniz iyi olur daha önceden aldığım veya yeni sahip olduğum oyunları belirtirim öneri geldikce sekiro aldım ama iade ettim, oyun çok zor ve suan hiç katlanasım yok soulslike türüne
  11. PİŞMANIM

steam 15 saattir iade talebine cevap vermedi

normalde birkaç saatte cevap verirdi hatta 2 oyun iade ettim biri 1 saatte cevap aldı diğeri hala cevap almadı bu iade kısmıyla steam mı ilgileniyor yoksa oyun firması mı bilmiyorum iade edilmeyen oyun ready or not bu arada,belki sorun onlardan kaynaklanıyordur bu normal mi? oyunu dün aldım ve...
  12. PİŞMANIM

sekiro vs re village

ikisinin tamamen farklı türler olduğunun farkındayım ikisini de denemis veya ikisine de hakim olanlara soruyorum ikisine de sahip olmasanız ilk hangisini alırsınız,tercih ederseniz
  13. PİŞMANIM

200tl bütçe ile oyun önerisi

çoğu popüler oyunu oynadım sanırım steamı koyucam asağıya sahip oldugum bi oyun önerirseniz belirtirim https://steamcommunity.com/id/PISMANIM tek oyun önerisi istiyorum kafamda re village var sekiro
  14. PİŞMANIM

cs go güven faktörü nasıl arttırılır

güven faktörünü nasıl görüntülediğimi yeni öğrendim ve deneme amaclı girdim eski hesabım yaklaşık 1300 gün önce vac yedi ve banlandı o yüzden yeni bi hesap açıp onunla devam ettim,güven faktörü testi yaptığım çar da bu sonradan açtığım hesap şuan banned friend kısmında eski hesabım duruyor ve...
  15. PİŞMANIM

csdeki itemleri kasa açma sitesine aktarabilir miyim?

siteden csye aktarma var ama csden siteye aktarma var mı merak ediyorum
  16. PİŞMANIM

csde batan espor takımı copenhagenın stickerlerinin güncel fiyatı?

copenhagen iflas etti diye konu açan arkadaş bi sticker öneriyordu,önerdiğinde 30tl olanı aldım demişti şimdi meraktan baktım ve birkaç tllik olan ve 200 küsür TL olan stickerler görüyorum yanlış stickere mı baktım yoksa fiyatı bu kadar arttı mı artmasına imkan vermiyorum çok yeni bi olay ama...
  17. PİŞMANIM

epic gamese facebook ile giriş yapamıyorum

giriş yapmaya çalıştığımda eskiden giriş yaptığım ekranın üstüne hesabın kişisel verileri çıkıyor ve epic launcher donup kalıyor
  18. PİŞMANIM

cs go'da nvidia parlaklık ayarlarını yaparken mouse gitti

oyunda ateş ediyor menüde de sorunsuz çalışıyor ama oyun içinde sağ sola dönmemeye başladı senslere baktım 2.50de o bakımdan bi sorun yok çözümünü bilen var mı
  19. PİŞMANIM

Csde +right ile afk bırakıp kasa kasmak ban sebebi mi

Soru başlıkta, ölüm maçında yapıyorum
  20. PİŞMANIM

call of duty modern warfare 2019 multi girmeye çalışınca disconnect hatası

oyunun menüsü var biliyorsunuzdur ordan campaini seçtiğimde oyun sorunsuz açılıyor,singleplayer kısmını yani ama ne zaman co-op ya da multiplayer girmeye kalksam uzun uzun giriş yüklemesi yapıp hata verip masaüstüne çıktan başka seçenek sunmadan oyundan atıyor aldığım hata kodu error 4 ve...
Top Bottom