Arama sonuçları: *

1. oaK´

Yardım en ucuz işlemci soğutucusu

ryzen 5 3500x satıp 3600x alacağım lakin arkadaş soğutucusuz satıyor bütçemde şuan el vermediği için en uygun soğutucuyu arıyorum idare etse yeter ne önerirsiniz max 200, bedava stok soğutucu falan bulabilir miyim veyatta
  2. oaK´

Yardım Yeni aldığım fanlarda bir sorun var...

Bir kaç günönce aerocool mirage 12 lite fanlardan sipariş vermiştim dün geldiler taktım bilgisayar çok iyi ışıklar 1800 rpmler 76 cfmler her şey çok iyi derken bugün açtım bilgisayarı fanlar yalpalıyor bi tanesinden ufak bi cızırtı geliyor ve çok gürültülüler, sizce iade edip başka fan bakayım...
  3. oaK´

Yardım Bu fanlardan hangisi daha iyi?

Selamlar fan teklonojinden çok anlamıyorum, performans olarak hangisi daha iyi? lütfen ışığı var diye bu daha iyi demeyin bu seçtiklerimden veya aynı bütçe ile en performanslı ve en uzun ömürlü fan modelini bulmaya çalışıyorum ^^...
  4. oaK´

ARCTIC P12 PWM alınır mı?

Kasa fanı için kullanacağım alınır mı? statik basınç bir şeyler diyor anlamadım tam egzoz kısmına ve üst panele 2 tane koymayı düşünüyorum...
  5. oaK´

İkinci el arctic freezer 34 duo alınır mi

Uyguna buldum sari sitede sizce ikinci el sogutucu alinir mi?
  6. oaK´

Çözüldü✓ Acil :/ Fanlari nereye takacagim?

Arkadaslar anakartimin ustune 4pinli 3 adet fan giris pini var * CHA_FAN1/WP * diye geciyor bundan baskada fan pini yok digeri cpu icin buraya mi takmaliyim kasa fanini.
  7. oaK´

Öneri Arctic p12 fan alınır mı?

Selamlar şuan ki kasamı satıyorum ve yeni kasam corsair carbide clear 400c Ürünü ikinci el alıyorum ve ürün elime sağ salim ulaşırsa fan almak istiyorum içinde sadece 2 tane corsair fan var önde ve egzoz kısmında. Hava akışının güzel olmasını istiyorum o yüzden her yerini fanla donatmayı...
  8. oaK´

Çözüldü✓ Snowman T6 ultra vs AMD Wraith Prism

Snowman T6 ultra vs AMD Wraith Prism Aklımda 3 soru var... Hangisi daha iyidir? Arada ne kadar fark vardır? Aynı bütçeye daha iyi soğutucu var mıdır? Ek olarak tek fanlı sıvı soğutma alırsam bu ikisinden daha iyi soğutur mu?
  9. oaK´

Alseye M120-D Tower 2x Rgb Fanlı Işlemci Soğutucu

https://www.hepsiburada.com/alseye-m120-d-tower-2x-rgb-fanli-islemci-sogutucu-p-HBCV000003V6B9?magaza=bakkal internette böyle bir soğutucu buldum, yorumları güzel tipide hoş kullanan var mı veya yorumunuz nedir alınır mı?
  10. oaK´

r5 3500x stok fan boşta yüksek rpm de çalışıyor

r5 3500x işlemcim var boşta dereceler 40 larda geziyor ısı değerleri bence iyi ama fan 1600 rpmlerde dolaşıyor sizce bu rpm değeri noraml midir yoksa bi hata veya başka bir şey mi var umarım cevaplarsınız
Top Bottom