Arama sonuçları: *

1. oaK´

spor salonuna yazılıcam önerisi olan var mı?

hocamlar nasip olursa kasımın ortası gibi salona yazılmayı planlıyorumda önerisi olan var mıdır bu konu ile alakalı? Herhangi bir şey için öneri olabilir hedefim kilo ve kas kazanımı -skolyozum için özellikle sırt çalışmam lazımmış
  2. oaK´

dumbbell önerisi 7.5kg lazım

hocamlar evde 5x2 lik altis dumbbell var ancak 5 hafif gelmeye başladı artık çok tekrar yapınca yakıyor artık. O yüzden 7.5 e geçmek istiyorum önerebileceğiniz var mı güzel? bütçe konusunu bilmiyorum siz atın güzel olanları veya kullandığınızı ona göre bakarım ben
  3. oaK´

5k Bütçe Ile Bisiklet Önerisi

Hocamlar istanbulda yaşıyorum yollar çok tırtıklı, yollar çok bayırlı vs olabiliyor bu kullanım alanına göre sanırım en mantıklı dağ bisikleti veya şehir bisikleti oluyor. ön amörtisörlü bi bisiklet önerisi yapar mısınız? ikinci el de düşünebilirim sıfırda olur. Fren hidrolik olursa tadından...
  4. oaK´

Barfix performansımı nasıl geliştirebilirim?

Hocamlar bende skolyoz var diye eve 450 TL'ye barfix çubuğu aldım ancak max 3 tane çekebiliyorum o da zorla, barı bıraktıktan sonra kollarım karıncalanıyor gibi oluyor sebebi nedir? Bir instagram reelsinde bi abi barfix performansı için dumbell hammer yapın demişti ama işe yarıyor mu bilmiyorum...
  5. oaK´

Barfix çubuğu önerisi?

barfix çubuğu almam "lazım" ama hangisi iyidir nasıl bi şey daha uygun olur bilmiyorum bi kaç çeşidi olduğu için tam anlamadım hangisi daha iyi olur bütçem max 250 300 arası kapı genişliği 1 metreden az
  6. oaK´

bisiklet sele-sele kılıfı önerisi

merhaba yol bisikleti aldım ancak sürüş esnasında ve sürüş sonrasında seleye denk gelen kısımlar çok ağrıyor ve acıyor önerisi olan varmı bütçe max 150
Top Bottom