Arama sonuçları: *

1. oaK´

Çözüldü✓ Bios a giremiyorum yardım eder misiniz?

Anakartım asrock b450m pro4 f2 spamlıyorum ancak biosa girmesi gerekirken windows bootluyor, sebebi nedir? Nasıl biosa girebilirim? 1684426749 https://forums.tomshardware.com/threads/cant-get-into-the-bios-asrock-mobo-and-windows-10.3300496/ çözdüm
  2. oaK´

Anakart fiyatları Hk.

arkadaşlar AM5 DDR5 anakartların fiyatı hep bu şekilde pahalı mı olacak? yoksa yeni çıktıkları için mi böyle? Anakart işlemciden daha pahalı hele asusun anakartlar coşmuş ekran kartına yaklaşmış :D
  3. oaK´

anakart jack girişi basslı ve az ses veriyor

merhabalar anakartımıb jack girişine kulaklık takınca daha bass lı ve daha az ses alıyorum ama kasanın girişne takarsam gayet güzel geliyor. sanırım jackda bir soeun oldu önceden yoktu, garanti ile uğraşmak istemiyorum büyük ihtimal usb ile çalışan bir kulaklık alsam vs düzelir diyw tahmin...
  4. oaK´

anakartımdan ses az geliyor

merhaba, kulaklığımı kasamın portlarına bağlayınca ses gayet güzel geliyor ancak anakartımın jack yuvaalrına taktığımda ses daha kısık geliyor nedeni nedir, önceden yoktu bu problem
  5. oaK´

Asrock anakart cbp( core boost power) nasıl kapatılır?

Selam, asrock b450m pro 4 anakartım var cbp nin açık olması yüzünden işlemci boşta bile sürekli dalgalı ve yüksek bir sıcaklıkta oluyor bu yüzden cbp yi kapatmak istedim ancak bios ta cbp auto olarak duruyor ve erişime kapalı, nasıl kapatabilirim acaba?
  6. oaK´

anakartın cpu power kablolarının olduğu yerden ses geliyor

anakart asrock b450m pro v4 işlemci ryzen 5 3500x ram xpg gammix d10 black 8 gb 3000mhz ekran kartı sapphire radeon rx 570 ıtx psu cooler master mwe 550 watt 80 plus kasa dark vision red arkadaşlar sistemi kendim montajladım ilk günlerde ses yoktu yada kasa uzakta diye ben fark etmedim (tv...
Top Bottom