Arama sonuçları: *

1. oaK´

Yardım 5g wifi kullanamıyorum

merhabalar modemin yerini değiştirmek için fiber kutusunda ki kablolar dahil olmak üzere her kabloyu söktüm ve yerine yerleştirdikten sonra güzelce kurdum. İnternet var gözüküyor ve 2.4g kafi bir şekilde çalışıyor. Modemden bilgisayarıma ethernet kablosu alana kadar telefondan bağlanmak istedim...
  2. oaK´

kabloluya göre wifi da aldığım hız normal mi?

selamlar türknet gigafibere geçtik ve şuanlık her şey güzel, ama bi sorum var pc de hızlar 800 900 arası, ama telefonda max200 down 300 up görüyoruz macbook proda denedik wifi yine onda da max 300 gördük ek olarak router ile 15 metre ilerisine da internet veriyoruz orada da 100 200 arası...
  3. oaK´

Çözüldü✓ adsl den vdslye geçiş yaptık internet gitti

arkadaşlar ben daha demin ne kadar internet kullanmışım diye millenicom sitesine girdim bi baktım +13 TL daha veriyorsun yani 100 TL oluyor fatura hızımızda 24 mbps e çıkıormuş -biliyorum f/p kötü lakin taahhüt var- neyse işte ben kabul ettim onay sms ini girdim... İnternet gitti :D süreç nedir...
  4. oaK´

teknik internet sorunları ve altyapı yok hatası?

Selam, ben millenicom 16/1 adsl internet kullanıcısıyım 2 yılı aşkın süredir kullanıyoruz interneti lakin 1 yıl önce internet birden gitti ve 2 ay gelmedi o 2 aylık süreç işkence gibiydi hem teknik destek olarak hem finansal olarak hem de ne zaman gelicek diye beklemek falan baya sıkıntıydı...
  5. oaK´

evdeki giriş yüzünden fiber alamaz mıyız?

selamlar herkese , şimdi ben bir şey fark ettim adsl girişi ve fiber girişi arasında fark var adsl daha küçük sanırım öyleyse sıkıntı büyük sanırım çünkü evdeki internet girişinde ki port adsl için oluyor bina çok eski değil ama yenide değil 6 7 yıllık bir bina , eğer böyle bir şey varsa biz...
  6. oaK´

Ethernet ile ping sorunu

Selamlar, sistemimi ilk aldığım zamanlar televizyona bağlayıp kullanıyordum ve İnternet için telefonumu bağlıyordum ve pingim yüksekti 150 civarlarında takılıyordu. Ancak bugün monitörum geldi ve modemin yanına taşıdım sistemi ve eski olduğunu düşündüğüm üstünde cat 6 yazan bir ethernet kablosu...
Top Bottom