Arama sonuçları: *

1. bariskarali

Yardım Bilgisayarım Önce ısınıyor sonra soğuyor.

Arkadaşlar başlık biraz garip oldu ama 1-2 gün önce sıvı soğutmamı ilk açınca cızırtı geliyor sonra düzeliyor demiştim. Videosu nuda asağıya koyacam tekrardan. . Sorunu çözüme ulastıramadım. onunla ilgili de bir göz atabilirsiniz...
  2. bariskarali

Yardım Sıvı Soğutmadan İyi anlayan birisi varsa yardımcı olabilir mi? Cızırtı Geliyor!

Arkadaşlar Sıvı soğutmanın radyatöründen cızırtı gibi ses geliyor. Fanlar falan sürtmüyor. Söktüm fanları sade calıstırdım. %100 Radyatörün içinden geliyor ses. Sanki fan sürtüyormus gibi bir cızırtı gibi. Neden yapıyor olabilir? Sadece PC yi ilk açtığımda fanlar hızlanınca yapıyor. Mesela oyun...
  3. bariskarali

Sıvı Soğutmadan Neden cızırtı sesi gelir?

Arkadaşlar Sıvı soğutmanın radyatöründen neden böyle cızırtı tarzı bir ses geliyor? Sadece ilk pc yi açtığımda geliyor. Fanlar falan bir yere sürtmüyor. Böyle tıkırdı gibi cızırtı gibi bir ses geliyor. Bunu yasayan var mı?
  4. bariskarali

Yardım Sıvı Soğutma Radyatörden cızırtı sesi geliyor. Neden olabilir?

Arkadaşlar herkese merhaba. İlk başlarda böyle bir sorun yoktu. Ama son zamanlarda Bilgisayarı ilk açtığımda böyle bir cızırtı sesi geliyor. İyice dinledim radyatörden geliyor. Bunun sebi ne olabilir? Bunu yasayan birisi varsa ve çözdüyse yardımcı olursa sevinirim. Daha önce böyle bir sorun...
  5. bariskarali

Yardım İşlemcim ısınmaya başladı. Sıvı Soğutma Fan ayarı yapamıyorum.

Arkadaşlar Kışın boşta nette falan gezerken 35-45 olan derğeler. Yaz gelmesiyle beraber video falan izlerken 60 dereceleri görüyor. Bazen 63 falan çıkıyor. Sıvı Soğutma Smart modda hemen fanlar hızlanıyor ve sıcaklık 48 lere 50 lere düşüyor ama bu ani yükseliş ve düşüş oyunlarda sıkıntı...
  6. bariskarali

Yardım Sıvı Soğutma fan ayarları

Arkadaşlar bende MSİ Masterliquid 240RH var. Fanlar smart modda yani otomatik modda. Sürekli aragazı veriyor. Yani sabit çalısmıyor. Bu soğutmayı en iyi fan ayarlarına nasıl ayarlarım. Tavsiyeleriniz neler? Kullanan var mı bunu? Sürekli hızlanıp yavaslamasındansa sabit bi ayarda çalıssa daha...
  7. bariskarali

Yardım Sıvı Soğutma mi en iyi hangi ayarda kullanırım?

Arkadaslar islemcim Ryzen5 3600x. Sıvı Soğutmam Msi Coreliquid 240rh. Biostan fan ayarlarını falan hepsini akıllıya aldim öyle kullanıyorum. Sizce en iyi hangi ayarlarda kullanabilirim. Yani eminim ki biostan ayar yapılırsa en sessiz ve en iyi soğutmayı alabilirim çünkü bir sürü ayar var...
  8. bariskarali

Yardım 600 TL'yeMSI MAG CORELIQUID 240R ARGB 240mm Alınır mı?

Arkadaşlar sıfır almayacam 800 TL ye 2 aylık buldum. Benim de suan kullandığım hava soğutma 200 TL civarı onuda satınca bana 600 TL ye gelecek Sizce değer mi? https://www.itopya.com/msi-mag-coreliquid-240r-argb-240mm-islemci-sivi-sogutucu/
  9. bariskarali

Yardım 600 TL'yeMSI MAG CORELIQUID 240R ARGB 240mm Alınır mı?

Arkadaşlar sıfır almayacam 800 TL ye 2 aylık buldum. Benim de suan kullandığım hava soğutma 200 TL civarı onuda satınca bana 600 TL ye gelecek Sizce değer mi? https://www.itopya.com/msi-mag-coreliquid-240r-argb-240mm-islemci-sivi-sogutucu/
  10. bariskarali

Yardım Rampage Majesty kasaya sıvı soğutmaya uyar mı?

Arkadaşlar bu sıvı soğutma vs pek anlamıyorum. Ama geçen sene rampage majesty kasa almıştım sıvı soğutma alacak olsam nasıl bir soğutma almalıyım kasama uyar mı kasa bu. https://www.rampage.com.tr/tr/urun/rampage-majesty-tempered-glass-cam-3-120mm-rgb-led-fan-usb3-0-2-usb2-0-pencereli-kasa...
Top Bottom