Arama sonuçları: *

1. bariskarali

İnceleme ASUS TUF VG249Q1R 23.8 IPS 165HZ Monitörü Mağazada İnceledim.

Arkadaşlar son zamanlarda çoğu kişinin satın aldığı ve çoğu kişinin almayı düşündüğü 165hz Asusun bu monitörünü bugün AVM de gördüm. Biraz inceleme fırsatım oldu. Zaten bu fiyat aralığında 165hz ips olarak önerdiğim bir monitördü. Alanlarım memnun olduğu bir monitördü. Gözümle de inceleyince tam...
  2. bariskarali

İnceleme MSI MAG CoreLiquid 240RH Sıvı Soğutma Nasıl? Alınır mı? (İlk İzlenimlerim)

Herkese merhaba arkadaşlar, Bugün aldığım MSI MAG CoreLiquid 240RH Sıvı soğutmanın ilk izlenim ve montajıyla ilgili deneyimlerimi aktaracağım sizlere. Daha önceki rehberlerimi veya incelemerimi bilenler bilir ben teknik detaylara pek girmiyorum zaten teknik olarak bir çok video, konu, rehber...
  3. bariskarali

İnceleme MSI MAG Forge 100R - Gaming Kasa (Açılış ve ilk deneyim.)

Herkese Merhabalar ,bu aralar kendime sıvı soğutma alacağım için içi geniş bir kasa almaya karar verdim. Kendi kullandığım Rampage Majesty kasadan oldukça memnundum şık ve hava sürkilasyonu iyiydi ama içi biraz dardı. Özellikle üstteki radyatör takma yeri baya dardı. O yüzden içi geniş sıvı...
  4. bariskarali

İnceleme ZALMAN GIGAMAX 750W 80PLUS BRONZE PSU (İLK İZLENİM)

Arkadaşlar zaten bilen bilir sistemimde ki psu biraz kötüydü. Ne zamandır alacam diye söyleyip araştırıyordum. Aklımda XPG Pylon 650w vardı. Fiyatı 560TL. Bugün Vatanın sitesinde gezerken Zalman Gigamax 750W güç kaynağını gördüm fiyatı da iyiydi. Akşama araştırmak için not aldım o sırada forumda...
  5. bariskarali

Rehber Zowie Mouse Alınır mı? Neden Pahalı? Ne İçin Alınmalı? Lütfen artık linçlemeyin beni :)

Arkadaşlar herkese merhaba bir konuya açıklama getirmek istiyorum. Bazen yüksek fiyatlı mouse önerir misiniz? diye konular geliyor. Bende soruyorum ''ne için kullanacaksın. ''Genellikle fps oyunları'' cevabını aldığım zaman, kendimin de severek kullandığım Zowie marka mouse öneriyorum. Yemediğim...
  6. bariskarali

İnceleme Gamepower GPR27C1MS144 Monitör Aldım. Ön İnceleme, İlk izlenimler.

2. Monitör olarak Film izlemek, hikayeli oyunlar oynamak için, Kavisli 27 veya 32 inc bir monitör arıyordum, 2k ya hem param hem de tam performans alamama korkusundan dolayı 1080p bir f/p monitör almak için arastırdım tarastırdım, Samsungun VA panelinin kullanıldığı @Abdullah Hacıgül reis inde...
Top Bottom