Arama sonuçları: *

1. bariskarali

Yardım Ryzen 5 1600 İşlemciye max hangi Ekran kartı alınmalıdır?

Soru başlıkta arkadaslar. 2. El alacam max ne alinir?
  2. bariskarali

Öneri İ9 10850k vs i7 11700k

Arkadaslar bir müddet ekran kartsız kullanacam. Sizce hangisini almak mantıklı? Tecrübeli arkadaşları konuya davet ediyorum. Anakart olarak z590 serisi bir kart alacam.
  3. bariskarali

i9 10900k neden piyasada bulunmuyor?

Arkadaşlar sitelere falanda bakıyorum bir stok problemi var. bende testlere falan bakınca 10850k almaya karar verdim. Çünkü stokta olan yerlerde aralarında 1500 TL gibi büyük bir fark var. Sizce o fark verilmeye değer mi?
  4. bariskarali

i9 10900k vs 10850k Sizce arada ki fiyat farkına değer mi?

Soru başlıkta arkadaşlar. Amaç büyük oranda oyun ara sıra yayın acmak.
  5. bariskarali

i9 10850k İşlemciden ekran kartsız nasıl bir oyun performansı alabilirim?

Arkadaşlar i9 10850k ile bir sistem toplamayı düşünüyorum ekran kartsız. Sizce CSGO da falan en düşük ayarlarda kaç fps alırım?
  6. bariskarali

1495 TL'lik 11400F'in 5600x kadar güçlü olması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar intel bu 11400f hamlesi ile oyun alanında baya bir fark attı gibi. 5600x gibi güçlü bir işlemciye nerdeyse yarı fiyatında olmasına rağmen yakın nerdeyse başabaş. Aradaki fiyat farkını göz önünde bulundurursak baya iyi performans Yakın zamanlarda bütün fp oyun sistemlerinde bu...
  7. bariskarali

Yardım Ryzen 5 3600x ten 5600x e geçmeye değer mi sizce?

Arkadaşlar sizce geçmeye değecek kadar bir fark var mıdır? Genellikle Oyun ve yayın için kullanılacak.
  8. bariskarali

Yardım Ani işlemci ısı yükselmesini nasıl çözerim?

Arkadaşlar işlemcim Ryzen 5 3600x. Soğutucum Msi MAG Coreliquid 240RH. Boşta internette falan gezerken 30-35-38 lerde gezerken den bir anda 48 49 oluyor. Fanlar smart modda sürekli hızlanıp hızlanıp yavaslıyor. Pompa sürekli hızlanıp yavaslıyor. Buda beni rahatsız ediyor sürekli aragazı çekiyor...
  9. bariskarali

Yardım Anakartta ki Cpu ışığı yanıyor ekran gelmiyor.?

Arkadaşlar bazen pc yi açarken anakartın üstündeki önce cpu ışığı yanıyor sonra sönüyor vga yanıyor en son boot yanıp sönüp açılıyor pc ama bazen cpu ışığı sönmüyor fotodaki gibi kalıyor ve ekran gelmiyor öyle kalıyor. Pc yi açma tusuna basılı tutup kapatıyorum sonra tekrar açıyorum sorun...
  10. bariskarali

Hangi İşlemci daha doğru seçim olur?

MSİ MPG X570 EDGE WİFİ Anakarta Ryzen 7 3700x mi Ryzen 5 5600x mi almak daha mantıklı? Genellikle Oyun ve Yayın için Kullanılacak.
  11. bariskarali

Yardım CPU SICAKLIĞIM NORMAL Mİ?

İşlemci ryzen 5 3600x Soğutucu Wraith Prism RGB AIDA64 programından takip ediyorum cpu sıcaklığını. 35 ile 55 arası oynuyor. 35 40 45 50 55 oluyor sonra geri 50 46 40 38 falan oluıyor. bu değerler oyundfa değil. internette gezinirken şarkı falan dinlerken. Sizce bu değerler normal mi? fotoğrafta...
Top Bottom