Arama sonuçları: *

1. bariskarali

TN Panel Monitörler Kötü Değildir

Arkadaşlar uzun zamandır bunun davasını güdüyorum. :D Herkeste şöyle bir kanı oluşmuş. En iyi Panel İPS, en kötü panel TN. Bu çok yanlış bir düşünce. Bakın size şöyle izah edeyim... Monitör seçimi İhtiyaca göre yapılır. ( Tabii bizim ülke de bu biraz sıkıntı fiyatlardan dolayı) Örneğin. Bir...
  2. bariskarali

MSI g271 Nasıldır? Alınır mı?

https://www.itopya.com/msi-optix-27-g271-144hz-1ms-2xhdmi-dp-fhd-ips-freesync-gaming-monitor/ Arkadaslar kullanan var mı? Almayı dusunuyorum önerir misiniz?.
  3. bariskarali

Yardım EN İYİ F/P 27 İNC 144 HZ MONİTÖRÜ ARIYORUM.

Arkadaşlar merhaba. Şuan da bildiğiniz en uygun fiyatlı fp bir ürün var mı. 27 inc olursa daha iyi olur. İPS ve ghosting sorunu olmayan bir monitör arıyorum. Bütcem çok fazla yok. max 1700 1800. Ama daha uygun olursa çok iyi olur.
  4. bariskarali

Yardım 2000 TL'ye ASUS 27" VG27VQ TUF GAMING Alınır mı?

Arkadaşlar aranızda kullananlar var mı? 2000 TL ye bir tanıdıktan alacam sıfır daha kullanılmamış. Kullanım amacım Film, Video, Maç izlemek ve Hikayeli oyunlar oynamak. O yüzden 27 inc ve kavisli istiyorum. 2k alamıyorum ekran kartım yetmiyor...
  5. bariskarali

Öneri FPS Oyunları için kaliteli ve uyguna 240HZ Arayan varsa kaçırmasın bence.

Arkadaşlar göz gezdirirken denk geldim çok hoşuma gitti. Rekabetci fps oyunları oynayan ve bütcesi uygun olan varsa kaçırmasın çok iyi bence. Piyasada adam akıllı 240 hz kalmadı acer e falan 2300 TL fiyat cekiyorlar. MSİ kalitesi de belli zaten. Alacaklar Kaçırmasın...
  6. bariskarali

Yardım Monitörüme bişeyler oldu.

arkadaşlar monitörüm asus pg258q bazen böyle bir sorun yapıyor. Bu nedir Çözümü ne olabilir. Her zaman yapmıyor mesela internet sitesinde gezerken bişe yok. ama youtube sekmesine geçince böyle bir hata veriyor. neden olablir? videosu burda.
  7. bariskarali

Öneri ASUS 360 Hz Monitör İtopyada Stok'ta

Daha önce Vatan da 7000 TL ye girip 6700 TL ye kadar satışı olmuştu ve stokları bitmişti. FPS oyunlarında yeni bir devir açacak olan rog switft 360 hz modeli. Bunun 240 hz modelini kullanıyorum çok memunum 360hz modeli gerçekten çok iyi duruyor. Alacak arkadaşlara duyurulur. Fps oyunlarında 1...
  8. bariskarali

Öneri ASUS 27" VG278QF 165Hz İtopya indirimi Fiyat çok iyi geldi Alınır mı?

İnidirmlere göz atarken dikkat ettim,Fiyatı çok iyi geldi bana siz ne diyorsunuz? büyük bir gaming monitöre ihtiyacı olanlara biçilmez kaftan 165 hz 27nic 400cd parlaklık gayet iyi özellikler. En ucuzu 2650 TL hepsiburada da...
  9. bariskarali

Yardım 144 Hz monitörden hdmi ile 120 hz alıyorum?

Arkadaşlar 144 hz monitörüm var 2. monitör olarak bağladım ama ekran kartımda 2. bir dp olmadığı için hdmi ile bağladım. 144 yerine max 120 alıyor. Biraz araştırdım bazı monitörler hdmi ile 120 veriyormuş. Çözümü var mı bunun?
  10. bariskarali

Yardım 2. El monitör alınırken hangi testler yapılmalı?

Arkadaşlar 2. el monitör aldım 144 hz 27 inc curved özelliklere sahip. Nasıl testler yapmam lazım. Ölü piksel testini biliyorum. başka ne yapayım. Link varsa atarsanız iyi olur.
  11. bariskarali

Yardım Uygun fiyata GamePower 27'' GPR27C1MS144 Aldım sizce nasıl monitör?

Arkadaşlar 3 aylık 1600 TL ye aldım. Sıfırı suanda 2000 TL buda sıfır sayılır tüm testler falan iyi bir sıkıntısı yok. Sizce 1600 TL ye daha iyi bir monitör alabilirmiydim. baya araştırdım ama pek bişe bulamadım? Bu monitörün paneli falan samsung muş kullananlar çok memnun, Abdullah'ta youtubede...
  12. bariskarali

Yardım 1500 TL ye 1 yıllık VIEWSONIC 32" VX3276-2K-MHD

Arkadaşlar 1500 TL ye 2.el olarak alacam 1 yıl daha garantisi devam ediyor. Sadece hikayeli oyunlar oynamak ve film dizi video izlemek için almayı düşünüyorum ama ıps olması iyi ama tazelemesi düşük gibi geldi sorun yaratırmı? ne diyorsunuz...
  13. bariskarali

Yardım SAMSUNG 27" CRG50 240hz Alınır mı? neden bu kadar ucuz?

Arkadaşlar bayadır güzel ve uygun fiyatlı monitör için indirim falan kovalıyorum. bu monitörü dikkatim çekti uygun ve kaliteli geldi neden ucuz bu monitör? biglisi olan var mı? https://www.vatanbilgisayar.com/samsung-27-crg50-fhd-240hz-g-sync-hdmi-dp-va-1500r-kavisli-gaming-monitor.html...
  14. bariskarali

Yardım AOC 27" 27G2U/BK 144Hz IPS Alınır mı?

2. el 3 aylık 1700 TL ye alınır mı? kullanan var mı aranızda IPS panel oluşu beni çok cezbetti. 27 veya 32 inc monitör arıyorum. film ve hikayeli oyunlar oynamak için tavsiyeleriniz nelerdir? 1611163345...
  15. bariskarali

Yardım Max 2000 TL 27inc veya 32 inc monitör arıyorum.

Arkadaşlar hikayeli oyunlar oynamak ve film dizi izlemek için Büyük, mümkünse kavisli bir monitör arıyorum. yüksek hz olması pek önemli değil. max 144 olsun sonuçta hikayeli oyunlar fifa fln oynayacam. Önerilerinizi bekliyorum. Renkleri canlı olsun ve piksel aralığı çok fazla olmasın (göz...
  16. bariskarali

Yardım VIEWSONIC 32" VX3276-2K-MHD 75Hz2K IPS Alınır mı? Kullanan varsa tavsiyelerinizi alırım.

Arkadaşlar fiyat açısından uygun gibi siz ne dersiniz? uygun gibi geldi bana. Sizin önerebileceğiniz 32 inc monitör var mı? Kavisli olsada olur Bütcem max 2500. Hikayeli oyunlar oynamak için alacam. Tavsiyelerinizi bekliyorum. ikisi arasında kalsanız hangisini alırdınız? yorumlarınızı...
  17. bariskarali

Yardım Viewsonic VX3276-2K-MHD 32" vs AOC 31.5" C32G1 144Hz Hangisini almak daha mantıklı?

Arkadaşlar hikayeli oyun oynamak ve film dizi izlemek için büyük bir monitöre ihtiyacım var. Viewsonic kavissiz ama 2k 60hz IPS panel, AOC 144 hz ama 2k değil. 1920x1080 VA panel Aoc Monitörü 2. el bir tanıdıktan 1800 TL ye alacam. Viewsonic olanıda sıfır 2050TL ye alacam. Ama AOC monitörde...
  18. bariskarali

Öneri AOC C32G1 31.5 144hz 2.el 1800 TL ye alınır mı? 1.5 Yıl garantisi devam ediyor.

Arkadaşlar uzun zamandır büyük monitör araştırması yapıyorum. Daha öncede konu açtım sonucunda 2k bir monitör almaya karar verdim. Ama bugun 2. el temiz bir monitör karşıma geldi. Son fiyat olarak 1800 TL ye anlaştık 4 aylık ürün. Sizce alınır mı? mağaza fiyatı 2876 TL. sizce alınır mı? NOT...
  19. bariskarali

32 inc 1920x1080p monitör alınır mı?

ARKADAŞLAR HERKESE MERHABA, BEN FİLM, FİFA, PES, GTA5 GİBİ OYUNLAR OYNAMAK İÇİN BÜYÜK VE KAVİSLİ BİR MONİTÖR ALACAM AMA BİR TÜRLÜ KARAR VEREMEDİM. BÜTCEM ÇOK FAZLA YOK AOC NİN 1920X1080P MONİTÖRÜNÜ ALMAYA KARAR VERDİM AMA SÜREKLİ PİXELLERİN YOĞUNLUĞU AZ KALİTE İYİ DEĞİL GİBİ YORUMLAR ALDIM...
  20. bariskarali

AOC 31,5" C32G1 Almayı düşünüyorum ürün hakkında bilgisi olanlara sorularım var.

Bu monitörü almayı düşünüyorum Hikayeli oyunlar, Fifa, PEs, ETS tarzı oyunlar oynamak için büyük bir monitör almak isitorum vve bu monitörü almayı düşünüyorum. 2. el alacam 1800 e anlaştım sıfırı vatan pc de 2900. Ama pixelleri kötü gözleri yoruyor tek tek seçiliyor diye yorumlar okudum. ne...
Top Bottom