Arama sonuçları: *

1. bariskarali

Max 1000TL Kasa Önerisi. TD500 Hariç

Arkadaşlar PSU olarak bunu seçtim...
  2. bariskarali

Corsair TX750M CP-9020131-EU 750W 80+ Gold PSU Nasıldır? Kullanan var mı?

Arkadaşlar bu psu nasıl bilgisi olan var mı? Corsair genelde pek önerilmiyor ama hoşuma gitti. Korumaları hakkında vs bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim bu fiyata Alınır mı? Değer mi? @baltazar...
  3. bariskarali

XPG Pylon 650w 80+ Stoklara gelmiş.

1-2 haftadır stoklarda yoktu tekrardan gelmiş alacak arkadaşlara önerilir güzel bir psu dur. Stoklarda fazla yoktur alacak arkadaşlar elinizi çabuk tutun...
  4. bariskarali

Yardım PSU'nun on/ off tusunu on yapınca direk Güç veriyor.

Arkadaşlar iyi geceler. Bir arkadaşımın PC'sinde Güç kaynağını fişe taktığı anda kademe on daysa direk elektrik veriyor. off daysa vermiyor. Ama on a aldığı anda elektirği kasanın güç tusuna basmadan veriyor sistem açılıyor. Sorun ne olabilir? Ben kısa devre var garantiye gönder dedim ama...
  5. bariskarali

Uygun fiyatlı performans kasası arıyorum.

Arkadaşlar rgb ışık falan önemli değil. Hiç bişe olmasın ama Hava akışı iyi olan önü mesh bir kasa arıyorum. Önerileriniz nelerdir. Bütce olarak bişe düşünmedim ama en uygun ne alabilirim ona bakıyorum.
  6. bariskarali

Yardım MSI MAG Forge 100r Rgb sorunu acil yardım.

Arkadaslar anakartim msi b450m gaming plus max sya fan girişlerini yaptim elektrik geliyor ama rgb yapamadım ışıklar gelmiyor. Kasanin üstündeki girişler 3 lu anakartta 3lu giris yok nereye başlayacağımı anlamadım. Bilen varmi bunu nasıl halledecem?
  7. bariskarali

Yardım PC'yi kapatınca PSU'dan gelen çıt sesi normal mi? (VİDEOLU)

Arkadaşlar Bugun bu psu yu aldım. Zalman Gigamax 750W. Videoda da gördüğünüz gibi sistem kapanırken Çıt diye bir ses geliyor. Araştırdım bir kaç yerde elektiriğin kesildiği anlamına geliyormuş güzel bir özellik dediler. banada öyle geldi. Yani devre kendini kapatıyor gibi bir ses sanki kısa...
  8. bariskarali

Yardım Hangisi daha iyi? Corsairi alırsam ne fark olacak?

https://www.hepsiburada.com/corsair-cv650-650w-80-bronze-psu-cp-9020211-eu-p-HBV00000TVSOE?magaza=ETERNAL https://www.incehesap.com/xpg-pylon-650b-bkceu-650-watt-80-plus-bronze-yari-moduler-power-supply-fiyati-48166/ sizce üstteki ikisini almayıpta aradaki farkı verip bunu almaya değer mi...
  9. bariskarali

Sistemime PSU Önerisi Verebilirmisiniz?

Arkadaşlar Merhaba, Sistemimde 500w frisby psu var. Zaten idaretenlik almıştım. Artık Sisteme sorunlar açmaya başladı. Bazen açılırken açılmıyor pc anakartta CPU ışığı yanıyor powerden dediler. Bende değiştirmeye karar verdim. Bana Kaliteli, Fiyatına göre iyi iş yapan sessiz bir power lazım...
Top Bottom