Arama sonuçları: *

1. bariskarali

Yardım Hyperx Cloud Mix Nasil PC ye bağlanir?

Arkadaslae hyperx cloud mix kulakligim var. Pc ye bağlamak için galiba pc ye takmam gereken bir aparat almam lazımmış. Nasıl bise almam lazım? Kaliteli kopma sorunu yapmayacak bise almak istiyorum. Nasıl yapacam bunu yardım edecek birisi var mı? 1638123688 Bluetooth 4.0 alsam sıkıntı çıkarır mı?
  2. bariskarali

Öneri Drop Plus mu Alınmalı HS50 PRO mu? ( İnceleme )

Herkese merhaba arkadaşlar. Forumda son zamanlarda birbirine fiyat olarak yakın 2 kulaklık arasında kalan çok arkadaş görüyorum. Hangisini alacağını tam kestiremiyorlar. Bu iki kulaklıkla da oyun oynamış birisi olarak yorumlarımı yapacağım. Kendimce + ve - lerini söyleyeceğim. Yanlış bildiğim...
  3. bariskarali

Harman/Kardon Fly Tws Bluetooth kulaklık Alınır mı? Kullanan var mı?

Sorum başlıkta arkadaşlar. Kullanan varsa yorumlarını merak ediyorum. Nasıl performansı? Öneririmisiniz? Harman/Kardon müzik sektöründe ses kalitesi olarak iyi iş çıkartan bir firma. Bu kulakığıda yeni gördüm. Biraz araştırayım dedim...
  4. bariskarali

Yardım Cloud 2'nin padini nerden temin edebilirim?

Arkadaşlar 3 yıldan fazladır kullandığım Cloud 2 nin padleri biraz aşınmaya başladı. Kulaklığı değiştirmeye kıyamıyorum. Daha hala sağlam ve çok güzel performans veriyor. Bu kulaklığın orjinal padlerini temin edebileceğim bir yer var mı? Bazı sitelerde buldum ama orjinal değil gibi geldi bana...
  5. bariskarali

HyperX Cloud Earbuds nasıl sizce alınır mı?

Uzun zamandır HyperX cloud 2 Kullanıcısı olarak Hyperx in kulaklık kalitesini çok beğeniyorum. Bu kulaklık gözüme çarptı sizce nasıl? kullananlar var mı? rakipleri nelerdir bu fiyat aralığında? https://www.vatanbilgisayar.com/hyperx-cloud-earbuds-kulakici-kulaklik.html
Top Bottom