Arama sonuçları: *

1. bariskarali

Yardım 15.000 TL ye Laptop önerisi lazım.

Arkadaslar bu fiyata daha iyisi alınır mı? Sizce nasıl fiyat?. Değer mi kafama yatarsa hemen alacam. https://www.itopya.com/msi-katana-gf76-11uc-060xtr-i7-11800h-8gb-ddr4-rtx3050-gddr6-4gb-512gb-ssd-173-fhd-144hz-freedos-n_u14034
  2. bariskarali

Yardım Hp-15 Notebook'u alayım mı?

Arkadaslar günlük kullanım ve metin2 , lol tarzı oyunlar için almayı düşünüyorum. Sizce alinir mi? https://www.vatanbilgisayar.com/hp-15-dw3014nt-core-i3-1115g4-1-7ghz-8gb-256gb-ssd-15-6-int-w10-notebook.html
  3. bariskarali

Yardım 3000-4000 TL Notebook Önerisi Arıyorum.

Arkadaslar bu bilgisayarı kullanan var mı? Günlük kullanım ve lol tarzı oyunlar için iş görür mü? Bu bilgisayari kullanan arkadaslar varsa yardımcı olursanız sevinirim. Başka onerilerede açığım...
  4. bariskarali

Yardım Günlük kullanım ve LoL, Metin2 Tarzı oyunlar için Laptop Önerileriniz Nelerdir?

Arkadaşlar günlük kullanım ve Lol , Metin2 Tarzı oyunları oynamak için bi notebook alacam. Metin2 De 2-3 hesap açınca kasmayacak bi bilgisayar olması lazım. Nasıl bişe Alabilirim en uygun fiyata? Kullanan arkadaslar varsa yardımcı olursa sevinirim.
  5. bariskarali

Yardım Asus Tuf Gaming FX506-HN085 Alinir mi

Arkadaslar simdi Almayı düşünüyorum. Nasıl sizce? 1tb ssd olması beni çok cezbetti. Isınma falan yapar mı bu...
  6. bariskarali

Yardım Asus Rog Strix G513IH-HN002 Alınır mı?

Arkadaslar almayı düşünüyorum. Çok ağır oyunlar oynamıyorum. Genelde csgo metin2 falan 😀. Benim için önemli olan ısınma sorunu olmayacak ve stabil olarak guzel çalışacak. Bazı markalar gibi servislerde surundurmemeyecek yeter.
  7. bariskarali

Yardım Asus ROG Strix G513IH-HN002 ALınır mı?

Arkadaşlar sizce alınır mı? Kullanan var mı aramızda? Kullananların tecrübesini dinlemek isterim. Malzeme kalitesi vs. Çok fazla ağır oyun oynanmayacak. Forza cs metin2 gibi hafif oyunlar oynanacak...
  8. bariskarali

Max. 9bin TL bütçem var. Gaming Notebook arıyorum. En iyi ne alabilirim?

Soru yukarda arkadaşlar kuzenim notebook alacak. Şuanda bildiğiniz indirimde falan olan güzel bir Gaming Notebook var mı?
Top Bottom