Arama sonuçları: *

1. bariskarali

Yardım Metin2'de Tarot seti oynamayı iyi bilen birisi var mı? ACİL YARDIM

İyi bilen birisi yardımcı olabilir mi? Oynuyorum ama sürekli kaybediyorum taktiğini iyi bilen birisi lazım.
  2. bariskarali

Öneri Yaz aylarında CS:GO oynarken kol terlemesine SON!

Arkadaşlar malum yaz geldi. CS:GO oynayanlar iyi bilir. Özellikle kolla aim tutanlar kollarını masaya yaslamak zorunda. Buda yaz aylarında terlemeye ve kolunuzun masaya yapısmasına aim punch yemenize sebep oluyor. Bende böyle bişe düşündüm. :D Eski bir penye ceket, hırka falan varsa kolunu...
  3. bariskarali

Öneri RDR2 Bitti. RDR2 tadında, hikayesi sağlam, saracak oyun önerisi arıyorum.

Arkadaşlar RDR2 gibi hikayesi sağlam oyunlar arıyorum. Böyle çok stratejik olmasını istemiyorum. Dediğim gibi hikaye tabanlı olsun. Orta çağlarda olsa da olur. Yeni bir oyun olsa da. Witcher serisi hariç.
  4. bariskarali

Yardım Red Dead Online Donma sorunu

Arkadaşlar hikayeyi bitirdim ve online oynayayım dedim. Karakterimi oluşturdum, Yavaş yavaş takılmaya başladım oyunda ama oyun bazen bir anda donuyor ve öyle kalıyor. Hikaye modunda hiçbir sorun olmadan oynadım. Online de de kasma takılam drop yok ama bazen böyle bir hata veriyor. Neden olabilir?
  5. bariskarali

Forza'ya gelen güncellemeden sonra sizde de oyun iyileşti mi?

Arkadaşlar forzaya 400-500 mb lik bir güncelleme gelmişti yaptım bende. Droplar falan yok denecek kadar az. 15 20 dk ya bir çok hafif virajlarda çok hafif oluyor. Oyun baya düzelmiş gibi.
  6. bariskarali

Cyberpunk 2077'de 1.21 patch ile fps artışı sizde de oldu mu?

Arkadaşlar oyunu bu güncelleme gelmeden önce oynarken 20 25 fps veriyordu. Güncelledikten sonra 35-40 fps lere kadar çıkıyor şimdi. Sizde de fps artışı oldu mu? Geforce now ile oynamayı düşünüyordum bu fps artışlarından sonra biraz daha beklesem fps iyice artar mı acaba diye düşünmeye başladım. :D
  7. bariskarali

Öneri Forza Horizon İndirime girdi! Alacak arkadaşlara kesinlikle okusun.

Arkadaşlar Forza suanda sizinde bildiğiniz üzere 82 Ultimate paketi TL ye düştü. Bu indirim postu değil zaten çok açıldı. Size şunu söylemek istiyorum Ultimate Paket almayacak olan hiç almasın. Normalde her oyunun DLC sin alınmaz. Gereksiz oluyor. Ama Bunun alınması kesinlikle şart. Çok fazla...
  8. bariskarali

Yardım Forza horizon 4 ü iade edip geri alsam kariyer sıfırdan mı başlıyor?

Arkadaşlar 3-4 gün önce forza horizonu 150 tl ye aldım. Şimdi 80 TL ye düşmüş Ben bunu iade etsem sonra tekrar alsam kariyer sıfırlanır mı? Normalde 2 saate kadar kabul ediyorlar ben 5 saat oynadım. İnsallah kabul ederler :D
  9. bariskarali

Yardım Forza Horizon 4 ve Cyberpunk 2077 alınacak kıvama geldi mi?

Arkadaşlar bilenler vardır. CSGO operasyonundan kasa falan biriktirip satıyorum oyun vs alıyorum. Şuanda Steam hesabımda tam 350 TL para birikti. Forza ve Cyberpunku almak istiyorum ama Çok şikayet var. Suan da oynayan arkadasların görüşlerine ihtiyacım var. Forza da kaydetme sorunu, oyundan...
  10. bariskarali

Öneri Hikayeyi yönlendirebileceğim oyun önerisi istiyorum.

Arkadaşlar bileniniz vardır PS de Until Dawn diye bir oyun var. Hikayesini verdiğiniz kararlara göre yönlendirip farklı bitiriyor. Bu tarz gerilim oyunu biliyormusunuz? Steam üzerinden alacam. Kaç yıldır şu oyunu gelsin diye bekliyorum ama bir türlü getirmiyorlar steame.
  11. bariskarali

Steam Cyberpunk 2077 ne durumda? Buglar azaldı mı? Alınır mı?

Steam de az da olsa indirime girmiş. Zaten Oyunu alıp Geforce NOW ile oynayacaktım. Hiç değilse 250 vermek yerine 200e alırım GeforceNOW 25 tl ye gelir. Ne durumda suanda? Bir ara hemen almayın crash yiyor bug çok falan deniyordu.
  12. bariskarali

Yardım RDR2 ye kaliteli bir Türkçe altyazı yama arıyorum.

Arkadaşlar lütfen bildiğiniz veya kullandığınız yamaları önerin. İnternette birçok site var. Ama geneli yalan veya sorunlu yamalar. Bildiğiniz sorunsuz yama var mı? Oyun steam de orjinal. Yükleyince fps düşüşü olmayacak veya sürekli oyundan atmayacak bir yama. Zaten bi gıdım fps ile oynuyoruz :D
  13. bariskarali

Öneri Forum'da hile açmayı savunanlar sınırsız ban yesin.

Arkadaşlar bugün bir konu açıldı ''İnsanlar neden hile açar.'' diye. Birçok arkadaşımız yeteneksizlikten, Kolsuzluktan gibi birçok açıklama yapmış. Ve bazı insanlar var ki aramızda hile açmanın da bir zevk olduğunu savunuyorlar. ''Nasıl?'' diye sorduğum da ise. ''Karşısısında ki adam onu güzel...
  14. bariskarali

Öneri CS:GO FPS Arttırma Ayarlarım. (REHBER)

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar, uzun zamandır yapmayı düşündüğüm bir rehberi yapıyorum. Bir çok konu gördüm CS:GO veya o tarz oyunlarda nasıl fps arttırırım diye bugün de yorumlarda konusurken bir kaç yoruma denk geldim bende hazırlama kararı aldım. Öncelikle şunu belirteyim. Göstereceğim...
  15. bariskarali

Yardım CoD Modern Warfare Remastered Türkçe yama var mı?

Arkadaşlar baktım ama bir sonuç alamadım. Siz biliyormusunuz?
  16. bariskarali

Yardım CSGO Faceit Görevler değişti, Ne olduğunu anlamadım.

Arkadaşlar bu faceit te görevler değişmiş, Yeni bir sistem gelmiş ama ben pek anlamadım bu sistemi. Eskiden belli bir win sayısına ulasınca puan veriyordu. Şimdi değişmiş artacak mı yani yaptıkça? Çözen birisi varsa bilgilenidirirmi rica etsem?
  17. bariskarali

Film tadında oyun önerileri verecek var mı?

Arkadaşlar steamden film tadında güzel oyunlar biliyormusunuz? Mesela, şöyle uzayda geçen konulu oyun biliyormusunuz?
  18. bariskarali

Red Dead Redemption 2'ye türkçe yama ne zaman gelir?

Arkadaşlar kasım 2020 de çıkacak diye sonbahar indiriminde almıstım oyunu sonra çıkması ertelendi dediler ve çıkmadı yaması, bende geri iade ettim. Tekrardan indirime girmiş şuanda oyun sizce bu tr yama nezaman cıkar? yakın zamanda çıkarsa şimdiden almak istiyorum.
  19. bariskarali

CS:GO faceit takım arkadaşı arıyoruz.

Arkadaşlar 2 arkadaş sürekli CS faceit oynuyoruz. main levellerimiz 8-10 arası. Premium görev yaptığımız için 5 lv yiz suanda ikimiz de. Toxic olmayan seri win alıp 10 lv ye hızlıca atacak bizim ayarlarımızda takım arkadaşı arıyoruz. gelmek isteyen olursa beraber oynayabiliriz. yaşlarımız 22.
Top Bottom