Arama sonuçları: *

1. M

ABD simkart hakkında

https://www.amazon.com.tr/dp/B07N8TQC7W/ref=asc_df_B07N8TQC7W1687820400000/?creative=380333&creativeASIN=B07N8TQC7W&linkCode=asn&tag=cimritr-21 Örnek olarak şu prepaid simkartı aldığım zaman 21 günlüğüne abd simkartı gibi tiktok keşfetinde abd kitlesine veya global kitleye mi düşer videolarım...
  2. M

Depresyona inanmamam.

%1 bile olsa intihar etmeyi düşünüp sonrasında sizi tekrar hayata bağlayan bir şey oldu mu? Beni oldu hayatta hiçbir hedefim yoktu derslere 5 dk bile katlanamıyordum artık çok fazla aklımdan ölsem de kurtulsam düşüncesi geçiyordu balkona bakıyordum. Bunları tabi psikiyatriste falan anlatsam...
  3. M

Sohbet muhabbet konusu

Bayadır niyeyse bu tarz sohbet konusu açan görmedim. Nasılsınız forum ne yapıyorsunuz?
  4. M

Hostinger beni yanılttı

Üstteki domaini örnek olarak verdim. Ücretsiz domain sayfasından aratınca .io lu domainler de 0 TL olarak gösteriyor ben o yüzden premium hosting aldım ordan domaini bedava vericek sandığımdan. Hostingi aldıktan sonra ayarlardan bedava domaini al yerinden bi baktım io uzantısı geçerli değil diyor
  5. M

İngilizce kelime hazinenizi test edin!

https://preply.com/en/learn/english/test-your-vocab Bildiğiniz kelimeleri işaretleyin kaç çıktığını yorumlara yazabilirsiniz. Edit : 12.300 benim
  6. M

Sizce şöyle bir takas yapmalı mıyım?

Şuan bende şöyle bir sistem var ; asus dual rtx 3060 ti oc v2 raijintek eos 240 rbw sıvı soğutma asus tuf gt301 kasa asus tuf 650w psu wd blue 500 gb m2 ssd silicon power 16 gb 2x8 3200mhz cl16 ram asus b460m-k i5 10400f bu sistemin piyasası ikinci elde veya kampanyalı sistemler (1 dkda...
  7. M

Hangi tarz müzik dinliyorsunuz? Forumun müzik zevki

Bildiklerimi yazdım. Hip Hop yazmak yerine daha detaylı cevaplar gelmesi açısından drill , trap vb olarak ayırdım bu arada. farklı bir tarz dinliyorsanız yorumlarda belirtebilirsiniz.
  8. M

Hangi şehirde yaşıyorsunuz?

Forum hangi şehirde yaşıyor? Bir önceki anketimde forumun büyük bir kısmının 10. Sınıf olduğunu gördüm (100 kişi katıldı) Şimdi sıra şehirde. En nüfuslu illeri yazdım listede yoksa yorum olarak yazabilirsiniz ;
  9. M

Hangi ilde yaşıyorsunuz?

Hangi ilde yaşıyorsunuz? Anket temsili oldu birazcık çünkü bütün illeri yazamadım. Sınır varmış o yüzden yorum olarak yazabilirsiniz
  10. M

Kaçıncı sınıfsınız? Forumun eğitim durumu

Kaçıncı sınıfsınız? üniversite okuyan , mezun olmuş , okumayan kaç kişi var diye meraktan açtım ama @Harley Quinn❖ ’in dediği gibi yardımlaşma konusuna dönebilir.
  11. M

Sohbet / hikaye / dertleşme konusu

sıkıldığımdan açtım konuyu okul açıldı bildiğiniz gibi şimdiden okuması zevkli bi hikayesi olan var mı :D olay falan anlatıcak? veya derdiniz falan varsa o konu hakkında da konuşabiliriz bu konu altında veya hayat nasıl gidiyo gününüz nasıl geçiyo? Her gün aynı gibi geliyordu bana ama okullar...
  12. M

3. Sınıf hayat bilgisi kitabındaki garip ünite

3. Sınıf hayat bilgisi kitaplarına galiba yeni bir ünite gelmiş ‘suriyeli arkadaşlarımı seviyorum’ diye. Bana gereksiz geldi instada gördüm paylaşmak istedim
  13. M

Pc için vr gözlük önerisi

bütçem 3000-5000 TL arası ikinci el alıcam Aklımdaki gözlükler ; oculus rift s htc vive htc vive cosmos htc vive focus plus oculus quest 2 hangisini alıcağımı bilmiyorum muhtemelen burda en fiyat / performans olarak oculus rift s var steam deki vr oyunlar için kullanıcam
  14. M

Donanım Arşivi Discord Sunucusunun Aşırı İntelci Olması

Şöyle garip bi şey var ki dc ile burasının kitlesi yakın olması gerekirken burda herkes işlemci konusunda amd taraftarı yani en azından %80 i falan forumun ama dc de şöyle tipler çok fazla var bide aşırı bilmişler tam çıldırmalık adamların dediği şey ryzen 5 5600x alma i5 10400 al aynı...
  15. M

Sizce stok sorunu ne zaman düzelir ?

Stok sorunları yüzünden normalde 3070 li sistem toplayacaktım şuan rtx 3060 bakıyorum sizce ne zaman düzelir ? 2 yıl falan diyorlar :D
  16. M

Oruçluyum diyip küfür etmek

Ya çoğu insan oruçluyum diye geziyor da benim arkadaşım da dahil 3 kelimesinden 2 si küfür hadi 1-2 kere etse tamam da yani günah olan her şeyi yapıp dedikodu yapıp , küfür edip aynı zamanda şey diyo ‘ben dinimi biliyorum’ bide şey diyo biz tutup ediyorsak sen tutmayıp ediyorsun :D? Bu nasıl...
  17. M

geleceği tahmin etmiş forum yazarı

Adam 5 mart 2020 de yazmış şimdi piyasa ucuzken al korona morona da fiyatlar artışa geçebilir diye :D bu nasıl tahmin
  18. M

2014 de bile bunu diyorlarsa

https://mobile.donanimhaber.com/keske-avrupa-da-dogsaydim--100620789 2014 de daha dolar 1.5 adam mutsuz acaba şuan ne haldedir :D niyeyse böyle konular görünce bi zaman makinesine girmişim gibi hissediyorum
  19. M

insanı üzen forum konusuna gelen cevaplar

Donanım haber de bi konuya denk geldim adam 13.000 TL sistem istemiş herkes troll sanmış , o paraya araba alırsın yazmış , uçak toplarsın yazmış vb. şuan 6-7k ya zaten aşırı giriş seviyesi olan 1650 super li sistemi zar zor alıyorsun :( konu...
  20. M

incehesap gaming gecesi rx550 rezilliği

Rx 550 ekran kartını 3500 tlden 1000 TL'ye düşmüş gibi gösteriyorlar nE?? :D
Top Bottom