Arama sonuçları: *

1. Foxt

Polis akademisi yazılı mont ile dışarda gezmem sorun yaratır mı?

arkadaşım pmyo da okuyor bana hediye olarak yazlık ceketini hediye etti arkasında polis akademisi yazıyor bununla dışarda gezmem sakıncalı bir durum mu? eğer öyleyse polis akademisi yazılı baskıyı çıkarabilir miyim?
  2. Foxt

Beyler siyah ceviz içi buldum?

az once ceviz kırıyordum, cevizin birini kırdım baktım içi siyah çürüktür muhtemelen diyerek merak edip içine baktım gördüğüm görüntü şu şekilde oldu; 1696456287 hayır boyamadım da ne bileyim başka bir şey de yapmadım merak edip yarısını yedim bide bişey olur mu ki?
  3. Foxt

arkadaşlar çevremdeki insanlar akıl hastası olduğumu düşünüyor????

sürekli burnum kanayana kadar deadlift yapıyorum, günde 2 kilo yemek yiyorum sabah kahvaltımı pilav yulaf fındık ezmesi üçlüsüyle yapıyorum. Çöken mental sağlığımı bu şekilde toparlayabileceğimi zannediyordum fakat öyle olmuyomuş, cok mutsuz hissediyorum ne yapmalıyım. 1659120178 bi de sabah...
  4. Foxt

AÖL kredi sistemi nasıl işliyor?

Dostlar sınavlarda puan ile mi kredi hesaplanıyor? şuan sınavlar açılandı ve hiçbiryerde hangi dersten kaç kredi aldığımı göremiyorum.
  5. Foxt

"Ciddi ilişki mutluluğu"

anlatacak arkadaşım yok size anlatayım. arkadaşlar bir hanımefendi var çok tatlı. Sanırım bir aydır falan görüşüyoruz, şuan bayağı güzel sevmeye başladık birbirimizi cidden güzel davranıyor bana çok tatlı bulmaya başladım bu kızı. İyi şeyler fazla anlatılmaz ama ne bileyim mutluluktan ne...
  6. Foxt

yalnız hissetmek nasıl aşılır?

sosyal birisiyim, insanlarla kolay iletişim kurarım, ortamlarda bulunmaktan, konuşmaktan asla utanmam, sevdiğim ve yakın olduğum birkaç arkadaşım var fakat ne olursa olsun kendimi sürekli aşırı yalnız hissediyorum. Kendimi mutlu edemeyen birisine dönüştüm ne yapmalıyım?.
  7. Foxt

Neden kedi sahiplenmelisin?

Nedeni yok, Sadece fotoğraflara bak.
  8. Foxt

Sublimasyon Baskı Makinaları

Dostlar öncelikle merhabalar. Ticarete Tişört, kupa gibi şeyler basarak atılmak istiyorum fakat pek bir bilgim yok. Tişört Ve Kupa gibi şeylere baskı yapabilmek için gerekli şeyler nelerdir? bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim :) 1628612283 . 1628613328 !Yardım!
  9. Foxt

bedava redbull kampanyası bitti mi?

dostlar biraz baktım fakat bulamadım sırf kutusu için almak istiyorum yardımcı olur musunuz ?
  10. Foxt

THT Cyber star hacking, hacker eğitim seti (ücretsiz)

Dostlar THT nin yayınlamış olduğu white hat hacker eğitim setini görüp heves ettim sizce bu dosyaları indirmek güvenli midir? https://www.turkhackteam.org/web-server-guvenligi-ve-zafiyetler/1960243-tht-cyber-star-hacking-hacker-egitim-seti-turkiyede-ilk-ucretsiz.html
  11. Foxt

eski bilgisayarım kaç para eder?

Dostlar bilgisayar özellikleri şu şekilde amd athlon2 260 3.20 Ghz 6gb ram 2 gb amd radeon 5570 ekran kartı 21inc casper monitör 75Hz ben 1300 lira yazdım kasada 2 fanlı elba diye bir marka. 1613040580 monitör ile beraber veriyorum sizce bu fiyat ederi midir?
  12. Foxt

Sizce MSÜ Kara Harp 4 yıllık mı Yoksa Polis Özel Harekat mı ?

Dostlar biliyorsunuz herkes bir meslek seçmeli ve benim seçimim vatana hizmet olacak her iki görev de benim için kutsaldır ama bu iki görevi aynı anda yapmak mümkün değil sizce Polislik mi Askerlik mi ?
Top Bottom