Arama sonuçları: *

1. Foxt

Diş iltihabim hicbir sekilde gecmiyor

4 hafta once 1000mg augmentin 1-1 hafta olacak sekilde 2 hafta kullandim sadece 2 gunluk bir rahatlama saglamisti pazar gunu yazdirdigim flagly 500mg bile etki etmiyor en son tarih aldim diş işlemi icin ozel hastanedeki doktor 10flakon Klindan600 yazdı normalde cuma gunu baslayacagim igneye bu...
  2. Foxt

Lustral kullanıyorum, ilacım bitti nereye yazdıracağım??

Dostlar bir aydan fazladır lustral kullanıyorum, doktorum bırakmak istediğin zamanı kendin seçmelisin ve her 3 ayda bir kontrole gelmelisin şeklinde öneride bulundu. Kullandığım ilaç bitmek üzere ve benim hastaneye gidecek ne vaktim var ne de randevum, sağlık ocağına gidip zaten reçete edilmiş...
  3. Foxt

Ani hareketler ve derin nefes aldığım zaman baş dönmesi yaşıyorum

dostlar son bir kaç aydır Lustral kullanıyordum, doktor tavsiyesi ile bırakma kararı aldım. Aslında her şey burada başladı; bıraktıktan birkaç gün sonra ani sağa veya sola baktığımda, hızlı hareketler yaptığım da, ayağa kalktığımda, yatağa yattığım ve hatta oturduğum da bile ani bir baş dönmesi...
  4. Foxt

Euthyrox Anabolik amacıyla kullanılabilir mi?

Euthyrox Tiroid hastalarının kullandığı bir ilaç, Temiz kütle koymak için kullananların olduğunu gördüm, Doğruluğu nedir? lütfen sadece bilgili olanlar yorum yapsın.
  5. Foxt

Büyüme hormon ilacı ne işe yarıyor?

Dostlar internette bunun hakkında birkaç şey gördüm, Saizen adlı bir ilaç büyüme hormonların etkilediği yazıyor yaş 16 boy konusunda ne gibi artıları olur?, yan etkileri nelerdir?, reçetesiz ya da doktora giderek nasıl temin edebilirim?
  6. Foxt

Psikiyatrist hastaya kaç günde tanı koyar?

Psikiyatriste gitmeyi düşünüyorum şüphelendiğim birkaç şey var fakat aklıma takılan bir şey var oldu Psikiyatrist eğer bir hastalığa tanı koyacak ise ne kadar sürede koyar? 1628551240 .
  7. Foxt

Psikiyatrist için sıra alamıyorum?

Dostlar sinir hastalığım var kendimi kontrol edemiyorum ve bunun için psikiyatriste gideceğim sıra alamıyorum acaba ne yapmam gerekiyor?
Top Bottom