Arama sonuçları: *

1. RefX

gelbura.com Sipariş Hakkında Sorularım

Gelbura.com'dan SE224XT siyah olan modeli satın aldım. TC kimlik No yerine 11111111111 yazdım , sorun olur mu ? Tahmini teslim tarihi 10 Mart diyordu ilk başta , sonradan orası gitti , o kadar geç mi gelir ? 1620066238 @AfniSoDeadly :D Bilgin var mı dostum
  2. RefX

Vatan PC Ekran Kartı İade Etmek

Bu gün aldığım RX 550 ekran kartı çalışmıyor. Aldığım yer ikamet ettiğim yerden uzak. Kargo vb ile gönderebilir miyim ? Vatan'dan da bir daha ürün almam oradaki bir arkadaşa 10400 TL'ye 3060 sattılar 😶
  3. RefX

Vatan PC'ye Gideceğim Ekran Kartları Stok Durumu

Gezme amaçlı gideceğim yerde Vatan Bilgisayar da var. Orada ekran kartları bulunabiliyor mu ? Forumda 1660 serisi falan uygun alanlar vardı.
  4. RefX

GeT Ürünü iade Etmek

Bu gün elime gelen ekran kartı furmark testinde 90° altına düşmedi bende satıcıya yazdım ve ürünü kargoladım. Kargo bilgilerini yazdım. Satıcı WhatsApp'dan bana şunları yazdı: Bana inşallah kendi kartımı göndermişsindir , yoksa sahibinden.com a şikayet ederim gibi şeyler yazdı 5-6 kere Ben...
  5. RefX

Senkar.net Güvenilir Mi ?

Bu site güvenilir mi stokta ürün buldum da almayı düşünüyorum. Alışveriş yapan falan var mı veya bilgisi olan
  6. RefX

Senkar.net Güvenilir mi ?

Bilgisayar parçası bakıyordum çok uygun fiyata gördüm bu sitede güvenilir mi ?
Top Bottom