Arama sonuçları: *

1. RefX

Evrim ve İslam

Herkese iyi günler. Evrim konusunu araştırmaya başladığımdan beri çok çok farklı bilgilerle karşılaştım. Kimisi evrim dinle çelişmez diypr kimisi çelişiyor diyor. Ancak Caner Taslaman ın bazı söyledikleri kafama yattı diyebilirim. Evrim konusunu araştırmış , bilgi sahibi olan kişiler...
  2. RefX

Gameplay İçin Uygulama Önerisi

Küçük çaplı Gameplay videosu çekmek istiyorum. R3 3100 (4.4ghz) - Adata Gammix D30 8gb 3000mhz cl16 ram - 1030 ekran kartı Ekran kartını idarelik aldım , stok sorunu sağolsun. NVidia'nın uygulaması GT serisi ekran kartlarında uyumlu değil diye biliyorum , uyumlu mu ? Oyun içi video için...
  3. RefX

Balık Avı Hakkında Sorularım Var

https://www.google.com/shopping/product/11916714218648489260?q=okuma+fuel+spin&biw=1920&bih=969&prds=epd:15900426026798689686,prmr:1&sa=X&ved=0ahUKEwj9yK290dzvAhVRpIsKHX43CCQQgwgIjQ4 Bende bu kamıştan var 20-50gr arası atar var diyor. 7,5 gramlık sahte karides taktığım zaman ileriye gitmiyor Ne...
  4. RefX

İP TV Nasıldır / Alınır Mı ?

Yaklaşık 8-9 senedir Digitürk'e para bayıyoruz desek yeridir sanırım. İp TV alsak sorun yaşar mıyız ? Mesela ileride çalışamaz duruma gelir mi (bozulma olarak değil , kullanımını kalkar mı ?)
  5. RefX

Pc Kasalarına Konulabilen Küçük Oyuncak Figürler

* Konuyu yanlış yere açmış olabilirim , mazur görün lütfen. PC kasalarına konan peluş oyuncak gibi küçük eşyaları nerden satın alabilirim ? Bilgisi olan alışveriş yapan varsa yardımcı olabilir mi ?
  6. RefX

1030 Furmark Test Sonucu Nasıl ?

Konuyu yanlış yere açmış olabilirim lütfen mazur görün Bana çok ısınıyor gibi geldi. Ürünü GeT üzerinden aldım bu gün geldi. Fan hızı max %60 oldu ve sabit kaldı Değerler nasıl ?
  7. RefX

Aksiyon Kamera'sı Önerisi

Balık tutarken ve yüzerken kayıt altına almak için Aksiyon Kamerası almaya karar verdim. Bütçem 300-400tl arası
  8. RefX

3050 Özellikleri

Sizce ne zaman çıkar ? 4GB VRAM mi olur ?
  9. RefX

DA Forum'Da Çapkın Üye

Az önce yaşadığım garip bir olayı anlatmak istiyorum 80+Gold bir arkadaş özelden 😘 bu emojiyi gönderdi ve PP ve Ayfon güzelmiş dedi (PP'de ki Tel İphone) Ben de ' beni kız zannettin galiba diye yazdım O arkadaşta yok hayır yani şaka da mı yapmayalım yazdı ve bana yazdığı tüm mesajları sildi 🤣🤣
  10. RefX

DA Forum Rütbe Sistemi

Merhaba benim 600 falan mesajım var ve 80+ Bronze'um Başka birini gördüm geçen Bronz'du 2000+ mesaj atmış ama Silver'a düşmüş Neden ?
  11. RefX

DA Forum'da Emoji Nasıl Eklenir

Bir kişinin yorumuna emoji falan nasıl koyuluyor (Ben sadece beğenebiliyorum)
  12. RefX

Ali express Güvenilir mi ?

Ekran kartı alacağım aliexpress fiyatları uygun gümrükten gelirken falan sorun olur mu ? 1613219861 Alacağım ürün daha belli değil
  13. RefX

CSGO CPU-GPU Kullanımı / Sıcaklığı

CSGO cpu-gpu kullanımı sıcaklık vb değerleri nasıl görebilirim ?
  14. RefX

15 Yaş ve 1.80 Boy ?

Boyum daha ne kadar artar. Basketbolu neredeyse her gün oynuyorum.
  15. RefX

Uzay Montaj Nasıl Yapılır ?

Uzay Montaj yapmayı çok istiyorum. İyi ve kötü yönleri nelerdir ? Bir de tahta vb bir parçanın üstüne sabitleyip duvara montajlarsak olur mu ??
Top Bottom