Arama sonuçları: *

1. RefX

600-800tl arası TWS kulaklık önerisi

Bu fiyat aralığında alınabilecek hangi model kulaklıklar var? Aklımda TCL S600 modeli var Eğer iyi bir indirim olursa bütçeyi biraz daha yukarıya çekme ihtimalim var*
  2. RefX

HS50 Pro VS Drop Plus

Herkese selam Elimde bulunan Rampage Amazing kulaklığın kablolarının yırtılması , temassızlık yapması , aydınlatmasının çalışmaması gibi birçok nedenle değişmek zorundayım Hs50 pro ve Drop plus arasında kaldım Drop plus da Rampage'in ürünü olduğu için endişelenmiyor değilim. Malzeme kalitesi...
  3. RefX

Kendi Kulaklık Standımı Yaptım

Bi parça tahta kullanarak , kendi kulaklık standımı yaptım. Boyu biraz küçük olmuş ama altına parça eklediğimde iş yapıyor :) Şu an pek güzel durduğu söylenemez , dışını da boyayınca fotoğraf eklerim. Sizce nasıl olmuş ?
  4. RefX

250-300tl Kulaklık Önerisi

Elimde Rampage Amazing kulaklık var alalı yaklaşık 1 sene oldu. Aydınlatması çalışmıyor ve kablo sürekli temassızlık yapıyor. 250-300tl civarına kulaklık önerisi yapar mısınız ? Elimdeki kulaklığı kaç TL'ye satabilirim ?
  5. RefX

Kulaklığımın RGB Aydınlatması Çalışmıyor

Rampage Rmk10 - Amazing ürünüm var. Geçen günlere kadar rgb aydınlatması çalışıyordu , oyun oynarken kulaklığı hareket ettirdim yanlışlıkla ve aydınlatması bir daha çalışmadı Birçok kez temassızlık da yaptı Sizce ne yapmalıyım ? (Tamir vb olur mu ?)
Top Bottom