Arama sonuçları: *

1. AdomSegat

Xbox Uygulaması açılmıyor

Xbox Windows Uygulamasını Açamıyorum Uygulamayı açınca ya direkt atıyor yada beyaz bir ekran'da bekletiyor hiç bir şekilde giriş yapamıyorum ve Bende 3 Aylık GamePass var oda boşa gidicek ne yapmam lazım
  2. AdomSegat

Xbox Açılmıyor ? (Ugulama)

Xbox Uygulaması Açılmıyor Bastığımda Hemen Kapanıyor Yada Beyaz Bir Ekranda Kalıyor Sorunu Araştırmak için Microsoft Store'dan Xbox Ugulmasına Baktım Uygulamaya Sahipsiniz Diyor Bi Problem Yok Microsoft Store'da İndirmeler&Güncellemeler Yerine Bakayım dedim Böyle Bir Yer var Bu Güncellemer...
  3. AdomSegat

Xbox GamePass Ucuza alma yöntemi?

Xbox Game Pass'i ucuza alma yöntemi varmı yada kartlarda indirim oluyormu Papara,tosla,ininal vs. vs.
  4. AdomSegat

Xbox Series S Almaya karar verdim Sizce Mantıklımı Düşüncelerim

Merhabalar Arkadaşlar Bugün XBOX Series S Almaya karar verdim beni çok etkiledi açıkçası özellikleri ile Kısa/Orta bir araştırma yaptım bazı inceleme/video'lar da 120FPS İbaresinin Satış tekniği olduğundan bahsedildiğini gördüm ancak haksız bir yorum olduğunu düşünüyorum Çünkü bildiğim...
  5. AdomSegat

Xbox Game Pass ultimate anlamadım (Yardım edermisiniz)

Xbox game pass ultimate ANLMADIM evet arakdaşlar şimdi ben minecraft oynamak istiyorum ve Normal 30TL lik pakette yok ve 45 var dedi arkadaşım ama forumda soduğumdada o konsol için bir kişi de pc için ama oyun değmez dedi Sizce sistemim düşük ve ultimate e geçiyimmi ve ultimate pc de...
Top Bottom