Arama sonuçları: *

1. AdomSegat

Windows 11 İngilizce Klavye Sorunu

Suan windows 11 deyim ancak klavye ingilizce ve turkce yapamiyorum ve ben nasil etkinlestiricegim ben superlite indirmistim 1644168878 upup
  2. AdomSegat

Windows 11 Yükledim Nasıl Kuracağım

Windows 11 SüperLite indirdim Link:https://mega.nz/folder/qvgmDByT#u-s4S-_1srRkFyqBaWIefA Bunu Nasııııl kuracağım/geçeceğim USB Olmadan geçmek istiyorum DvD yazdırma diye bir şey varmıış sanırım Bilgisayarda DvD var.
  3. AdomSegat

USB Olmadan Windows 11 SüperLite Geçebilirmiyim

USB Kullanmadan Windows 11 SüperLite Geçebilirmiyim?
  4. AdomSegat

Windos 11 Performanslı Geçilirmi Ve en iyi Editing Windows 11 Nedir?

Merhaba arkadaşlar Windows 11'e Geçiş Yapmak İstiyorum Ancak Sistemim Default Olarak Geçirtmiyor Sistemimden Dolayı Yetsede geçmezdim heralde,her neyse Ben En iyi Editing Windows 11 nedir onu bilmek istiyorum yani En İyi Düzenlenmiş Windows 11 Sürümü, düzenlenmişten kastığım Perofmans Üzerine...
  5. AdomSegat

Windows 10 Eklenti Önerisi !

Merhabalar Arkadaşlar Sizlerden Windows 10 İçin Eklenti Önerilerinizi Bekliyorum Örneğin: Windows Tuşuna Basınca Başlat Menüsü Windows 10 Gibi Değilde Windows 11 Gibi Görünen Bir Eklenti Kurabilirmiyiz ve Görev Çubuğunu Saydam Gösteren Gibi Eklentiler önerir misiniz? Hem Güzel Görünen Hemde W11...
  6. AdomSegat

Windows 11 Kuramıyorum ! [YARDIIM]

Evet arkadaşlar bu Videoyu izledim ve sistem Gereksinimlerim Uyuyor Ancak Windows'un Windows 11'İle uyumlu mu? Değilmi Programı Olan PChealthCheach Programında Bu Bilgisayar W11 Çalıştıramaz Diyor Ne yapmam Lazım
  7. AdomSegat

İntel Hd Drive Nerden indiririm Yardım !

Arkadaşlar Bende HD Graphics Denetim paneli yok intel Support Yardımcı programını indiridim olmadı o otamik buluyo dedi bir arakdaş olmadı https://downloadcenter.intel.com/tr/download/30196/Intel-Graphics-Driver-i-in-Yeni-Windows-15-40- bunu indirdim buda olmadı nerden indirebilirim bilen varsa...
  8. AdomSegat

İntel HD Graphics paneli yok

İntel HD Graphics paneli yok arkadaşlardan microsoft store dışında nasıl bulabilirim
  9. AdomSegat

Windows Başlat çalışmıyor

Windows başlat çalışmıyor Klavyedende bassam Tıklasamda Olmuyor Yardım edermisiniz daha sabah format attım Sürüm Ghost Spectre Windows 10 Pro SüperLite
  10. AdomSegat

Başlat Çalımıyor Windows 10 Lİte

sorun başlıkta başlat çalışmıyor ghost spectre kullanıyorum
  11. AdomSegat

Ghost Spectre Kullanlanlar YARDIM!

Yanlışlıkla Denetim Masasında Bişey sildim ve Köşedeki Windows logosuna basınca çalışmııyor
  12. AdomSegat

Usb bellek kullanmadan Windows 10 SüperLite'a Geçebilirmiyim

Evet arkadaşlar sorum başlıkta usb bellek kullanmadan geçebilirmiyim geçersem de nasıl geçerim 1620458949 GhostSpectre nin yaptığını kullanacağım not olarak
  13. AdomSegat

Windows 10 SüperLite Nasıl indirebilirim USB'SİZ (GhostSpectre)

Evet arakdaşlar sorum başlıkta nasıl indirebilirim bilen varsa yazabilirmi
  14. AdomSegat

Yardım! Windows 10 SüperLite nasıl indiririm (USB bellek yok)

evet arkadaşlar son bir kaç gündür full w8.1 geçiyimmi ile ilgili konular açıyordum ama pişman oldum w10 süperlite nasıl kururun bilgisi olan varmı ghost spectre nin çıkardığını kurucam yardım
  15. AdomSegat

Usb Bellek Kullanmadan W8.1 geçmek istiyorum

W8.1'e geçmek istiyorum arkadaşlar geçenlerdede böyle bir kaç konu açtım genelde mesaj atanlarda çoğu usb bellek ile oluyor ben indirip kurarak nasıl w8.1 geçicem W8.1 geçtiğimde c diskim gidicek sadece demi d diski bırakılıyor valorant'ı d ye attım gidermi ? 1620297711 ekleme yapıyım w10 dan...
  16. AdomSegat

Nasıl windows 8.1 yüklerim

soru başlıkta arkadaşlar nasıl yüklerim pc yi alır alır almaz w10 du o yüzden ayarlardan olmuyor nerden indirilir fln. bilmiyorum yardım edermisiniz
  17. AdomSegat

Hangi windows sürümü

Sorum başlıkta FPS için hangi Windows sürümüne geçiyim ilk öncellikle kesinlikle şunu deyim: Windows 10'un altında bir sürüm kullanacağım çünkü Windows 10 Home var deli gibi Valorant'ta drop yiyorum sizce hangi sürüm kullanayım? En yüksek FPS hangisinde alırım W8.1 W7 Windows 7'ye geç dedi...
  18. AdomSegat

Sistemime Hangi Windows iyidir

Sistemime ne kurayım arakdaşlar Sizce Windows 10'dan altı bir sürüm önerin çünki windows 10'da oyunlarda deli gibi drop yiyorum oyunlar değil aslında valorantta Sizce windows 7 ye geçiyimmi Sistem 4GB Ram İntel i3 5005u Cpu İntel HD Graphics 5500 var sizce en yüksek fps'i hangisinde alırım...
  19. AdomSegat

Premiere mi Adobe mi + Kaldırırmı+ Sorum

Evet arkadaşlar sorum başlıktaki gibi Adobe Premiere Pro da Frag,AMV,Sad edit yada lyrics yapılabilirmi + Sizce Hangi AE YADA PR kullanayım Premiere oluyorsa premiere kullanırım ama Olmassa AE olur ama hangisini Kullanıyım Sistem Düşük Yazarsanız mutlu Olurum TT(TikTok)' a ve İnstangram Editler...
Top Bottom