Arama sonuçları: *

1. AdomSegat

Öneri Xbox GamePass Türkçe Oyun önerisi

Selam arkadaşlar. Game Pass aldım bugün ve Türkçe olan oyunları indirmek istiyorum sizin bildiğiniz Game Pass'ten güzel olan Türkçe oyunları önerir misiniz şimdilik Stardew Valley coffe talk Astroneer ve moonlighter yükledim. Başka güzel böyle Türkçe oyun veya az diyaloglu oyun varsa...
  2. AdomSegat

YurtDışından Bilgisayar/Konsol Almak

Selam Arkadaşlar. Geçenlerde Teyzemi Aradaım Vatandaş Olarak GR/TR yarı alman yarı türk dedimki Bana Almayandan İstediğim Bilgisayarı Getirirmisin Kaç Euro ise verebilirim dedim GR/TR Olduğu için sıkıntı olmayacağını söyledi kendiside hostes ne yapacağım bi fikrim yok ne alabilirim ordan amazon...
  3. AdomSegat

Tweakie Fps Arttırma Servisi?

Selamlar Arkadaşlar TwitchFlix İzlerken Tweakie Fps Arttırma'nın Sponsor Olduğunu Gördüm Detaylar İçin Dc'sine Gittim Paket Satıyorlarmış Ben Valorant İçin Fps Arttırma İstiyorum Ama Bunlar Gerçek Midir Emin Değilim. wtcN'da Şöyle Bi Klipi var...
  4. AdomSegat

Oyunu D'ye Kurmak Performansa Etki eder mi?

Merak Ediyorum Fifa Online 4 Kuracağım .
  5. AdomSegat

Fifa Online 4 Oynayabilirmiyim?

Selamlar Arkadaşlar Şu Zamanlarda Çok Popüler Olan Fifa Online 4'ü Oynamak İstiyorum Çünki Hem Ücretsiz Ve P2W Değil ve Baya sardı hem Okullarda açıldı bi maçı 15 20 Dk atıp atıp çıkabilirim LoL gibi MİN 30DK Sürmemesi iyi okullar olduğu için Her neyse bu kısmı geçiyorum Ama Sistemimden Kuşku...
  6. AdomSegat

Asetto Corsa Tekli oynanır mı

Online Değilde Tekli oynamak istiyorum hikaye varmı yada başka bişey singleplayer işi nasıl oluyor bilenler yaza bilirmi
  7. AdomSegat

Almak İstediğim Oyunlar/Oyun Önerileriniz

Merhaba arkadaşlar Steam sepetimdeki oyunları sizlere göstericem nasıldır bunlar ve ayrıyetten sizinde oyun önerilerinizi bekliyorum bana 2D,Pixel Art,Aksiyon/Macera,RPG,RPG Aksiyon/RPG Macera,Souls/Souls Like ve sizin istediğiniz türden oyunlar önerin Sistem gerkesinimleri yüksek olmassa...
  8. AdomSegat

LoL Nasıl Fps Arttırım&Çözünürlük problemi

Merhabalar arkadaşlar sizlerden LoL'de nasıl daha fazla FPS alabilirim diye danışmak istiyorum. Oyun ayarları düşükte zaten tasarruf modu aktif? DX9 tercih Et'i etkinleştirdim sizce etkinleştiriyim mi? etkinleştirmemeliyim? Bir de LoL'de nasıl çözünürlüğümü istediğim gibi yaparım. Örneğin ben...
  9. AdomSegat

Simulasyon Oyun Önerileri

Twitcth'de Elraenn izlerken denk geldim İncternet Cafe Simulator Oynuyor Bunun Gibi Oyun Önerebilirmisiniz İnternet Cafe Simulator Good Pizza Streamer Life Gibi Gibi @Dontaçhi
  10. AdomSegat

Neon Abyss İle İlgili Sorum

Evet Arkadaşlar Bende Şuan Oyun Var DLC'lerde Var https://store.steampowered.com/bundle/15860/Neon_Abyss_Deluxe_Edition/ burdaki olanlar var SoundTrack Hariç Ben Bunları Şimdimi Kurayım Yoksa Oyun Bittikten Sonramı Etkinleştiriyim
  11. AdomSegat

Yardım Minecraft Yaratıklar Gözükmüyor Yardım!

Evet Arkadaşlar Minecraft'ta Moblar Yani Yaratıklar Gözükmüyor Ve Çok Sinir Bozucu Maden'de iken bu Problem Yüzünden En AZ 10 kere Öldüm Tilt oldum Nasıl Çözecğim Bilenler PLS Yardım @smsismail
  12. AdomSegat

Valorant Doğrulanıyor'da Kalıyor Yardım

Oyunu Yükledim Kurarken Böyle Kaldı 2 3 GB İndirmiştim Sonra Kapattım Yeniden Açtığımda Devam Edecektim Yüklemeye Ve Bu hatayı alıyorum yardım
  13. AdomSegat

Children OF Morta Nasıl Bir Oyun

Soru Başlıkta
  14. AdomSegat

Optifine Client Nedir

Soru Başlıkta Ben Hem Optifine Hemde Fabric Kullanmak İstiyorum Ancak Kuramıyorum İkisini Kurabileceğimiz OptiFabric Var Güzel Ancak Bu Sefer Bunada Eklenti Kurulmuyor OptifineClient Varmış Mod Olarak Onu Kullandığımızda Sıkıntı Olmaz dedi birisi 1626011708 @Emirhandkee 1626012490 upupup
  15. AdomSegat

Minecraft OptiFabric'de Fazladan mod Kurulabilirmi?

OptiFabric Kullanıyorum Ancak Ekstradan Default Dark Mode Lithium Phospor Eklentilerini Kurmak İstiyorum Bunları Kurabilirmiyim not:önceden böyle bir konu açmadım
  16. AdomSegat

Minecraft Çimleri Yeşil Yapma (1.17)

Optifine Kullanıyorum Çimlerin Etrafını Nasıl Yeşil Yaparım Hangi Ayardı Bulamadım Sanırım Detaylarda bunun gibi diyorum @smsismail @Rambo Bıçağı 1625837033 upupup
  17. AdomSegat

Steam Yaz İndirimleri Oyun Önerisi (Çözüldü)

Düşük Sistem İsteyen Oyun Önerilerinizi Bekliyorym Her Türlü oynarım RPG/AKSİYON/MACERA/2D/PLATFORM Vesayire hiç farketmez @Kamina @Dontaçhi bazı arkadaşların zoruna gittiği için mesaja gönerimine kapalı olmasını arz ediyorum @Mehmet Yılmaz
  18. AdomSegat

Bunları Eklersem Forza Oynarmıyım

Laptop'umda Forza Horizon 4 Oynamak istiyorum hazır bende gamepass varken denemekten zarar gelmez PC HD5500 Intel 5.nesil İ3 İşlemci 5005u 4 GB Ram 500 Hdd Sizce bu sisteme 120 GB SSD +4 yada +8 GB Ram Nasıl olur birde soğutucu Soğutucu kesin olmayabilir
  19. AdomSegat

Steam Oyun Önerileriniz

Arkadaşlarla Oynanacak Oyun önerisi/RPG Oyunlar/Korku Oyunları/Aksiyon Macera Oyunları Önerilerinizi Bekliyorum Low Pc'ler İçin Olursa Sevinirim
  20. AdomSegat

Öneri Minecraft Eklenti Önerileriniz !

Minecraft'ta Kullanılabilecek Pratik,Görünüş Açısından Eklentileri Önerebilirsiniz Mesela Ayrıca Çok Sistem Yormayacak Eklentiler Olursa Sevinirim Teşekkürler
Top Bottom