Arama sonuçları: *

1. Nasparus

Steam 2500 TL bakiyeyi nasıl gerçek paraya çevirebilirim

2500 TL bakiyem var, indirimli oyun vermeyi denedim ama alan olursa ancak 30 TL 40 TL lik oyunlar oluyor ve çok nadir oluyor uğraşılacak gibi değil. Bynogame gibi yerlerde çok kesiyor diye biliyorum ama mecbur öyle yapacağız heralde. Bynogame üzerinden nasıl çevirebilirim? Hangi skini alıp...
  2. Nasparus

Steam Dolar Kuru Kolay Kolay Değişir mi?

Şimdi dolar 13,87 diyelim 15 oldu steamde değişir mi? Çünkü steam kuru sabitlemişti diye biliyorum.
  3. Nasparus

Steam Kart Kasmalık Oyun - Bundle önerileri

Bildiğiniz güzel seriler - bundlelar varsa yazarsanız sevinirim.
  4. Nasparus

Epic Games İndirme Hızlandırma | Hızınızdan Düşük İndirmeye Son!! [Rehber]

Çalıştır kısmına %appdata% yazın ve Appdata klasörüne gelin. Ardından "Local -> EpicGamesLauncher -> Saved -> Config -> Windows" yolunu izleyin. Karşınıza engine.ini adında bir dosya çıkacak. O dosyaya aşağıdaki kodu yapıştırın. (not defteri ile açarak ve eğer bir kod daha varsa bir satır...
  5. Nasparus

Steamde verilen koleksiyon kartları ne olacak

05.02.2022 20:00:00 tarihine kadar geçerli geçerli diyor o gün bu kart silinecek mi yoksa satışı mı durduralacak?
  6. Nasparus

EA Play Fifa21 açılmıyor |YARDIM|

Dün Ea Play aldım fifayı indirdim, fifaya giriyorum, dili seçiyorum sonra bi giriş daha var tuşa bas diyor basıyorum bir kaç saniye sonra kapanıyor ne denediysem olmadı. Lütfen yardım edin
  7. Nasparus

Biri Bana CS Bıçağı Hediye Ediyor???

Kardeşime instadan bir mesaj gelmiş gönderenin nicki "lcsofficial_bot4051" Tebrikler Takipçiler arasından rasgele seçildiniz butterfly tiger tooth kazandınız Trade Link: (burda trade link var steame atıyor). Dolandırıcı olabilirmi yazıda bot from csgo.top_clips yazıyor sayfanın takipçi sayısı...
  8. Nasparus

Steam Gıbırnet oyunları nasıl silinir

Gıbırnetin bir kampanyası var Steam de 66 tane oyun veriyor bende bunu yapmıştım. Fakat yaptıktan sonra steam oturum kapatmaya başladı her girdiğimde oturum açmamı istiyordu. Sanırım bu gıbırnet yüzünden. Bunu nasıl iptal edebilirim? Lütfen yardım edin.
  9. Nasparus

Steam habire oturumdan çıkıyor

Bugün steam'e girdim ve oturum açmamı istedi girdim (parolayı hatıla yaptım). Kapattım bir kaç saat sonra girmek istediğimde yine oturum açmamı istedi girdim. Sonra aynı şey bir daha oldu. Kendi kendine neden oturumdan çıkıyor? 1614122084 Up Up
Top Bottom