Arama sonuçları: *

1. A

PNY CS3030 1TB alınır mı?

Arkadaşlar bu SSD"yi sıfır buldum sadece 60GB veri yazılmış sahibi almış ama kullanmamış kontrol ettim fiyatı 1700 TL neredeyse hiç kullanılmamış alınır mı? Sizde performansı nasıldır.
  2. A

Ne Kadar depolamaya ihtiyacım var ?

Arkadaşlar şu an sistemim de bir tane 2.5 240GB SSD bir de 500GB M.2 SSD var ve ben Unreal Engine kullanıyorum daha doğrusu öğreniyorum ileriye dönük ne kadar daha depolama almalıyım geçenlerde şu HDD"yi gördüm 2TB ve 500GB ortalama SSD fiyatında sizce alıp bununlar beraber 500GB M.2 + 240GB SSD...
  3. A

700TL 1TB HDD önerisi

Arkadaşlar bütçem 700 Max 750TL sıfır 1TB HDD lazım dayanıklı bir şey olursa iyi olur ve 2TB ile aralarında çok fark yoksa 1000-1100TL arası 2TB da olur ben bir tane buldum aklıma yattı link bırakırım tavsiye bekliyorum lütfen...
  4. A

Hard disk tavsiyesi

Arkadaşlar 280TL bütçem var minimum 500GB HDD lazım 2 model buldum daha iyileri varsa yardımcı olur musunuz...
  5. A

Bu M.2 SSD alınır mı?

Arkadaşlar bütçem yetersiz ve ikinci el alacağım bir tane buldum içime sindi ama sormak istedim sadece sizce alınır mı? https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-micron-m2-512-gb-tlc-nvme-ssd-2900-2700-m.2-sifirdan-farksiz-1048419620/detay/...
  6. A

800 TL"ye Samsung 980 500GB alınır mı?

Arkadaşlar bu SSD"yi arkadaşımdan alacağım ona hediye gelmiş kendisinde zaten 980 Pro var 4 TB HDD var bunu 800 TL"ye veriyor sıfır açılmamış araştırdım bu SSD"nin dram i yokmuş bu çok büyük bir problem olur mu acaba?
  7. A

PCI epress M.2 dönüştürücü kullanılır mı?

Arkadaşlar elimde M.2 desteği olmayan bir sistem var birkaç ay sonra yükselteceğim ama elimdeki SSD hem boyut hem de hız olarak yetersiz bir videoda M.2 SSD"yi PCI-e dönüştüren adaptörler görmüştüm M.2"den tam performans alamıyorsun ama en azından elimdeki SSD"den daha iyidir aşağıya almak...
  8. A

M2 SSD Tavsiyesi ve Kingston A2000 nasıldır ?

Beyler ben m2 alacağım windows"u falan ona kuracağım ben birkaç oyun öyle ağır oyunlar oynamıyorum genel olarak ağılrıklı dark souls sersini ve souls like oyunları.Ben Kingston A200 buldum 495tl 500gb 2200mb okuma 2000mb yazma değerleri var sizce almalı mıyım ? yoksa bu fiyata daha iyi bir m2...
  9. A

Steam klasörünü taşısam olur mu?

Beyler Steam kütüphanemin olduğu HDD bozulmak üzere 200GB oyunları silmek yerine yeni aldığım diske taşısam Steam bunu kabul eder mi böyle çalışır mı?
  10. A

HDD açılışta tam yükte

Beyler sistem SanDisk SSD Plus 120GB SSD bir de Toshiba 500GB laptop HDD var açılırken yavaş açılıyor ve açıldığında açılması gereken programlar açılmıyor ve açalı 8 dk oldu ve HDD tam yükte PC gereksiz yavaşladı bir şeye tıklıyorum gereksiz yere yükleme işareti geliyor imlece en ufak şey bile...
  11. A

SSDdeğiştirme zamanım gelmiş mi sizce?

Beyler 2 yıl önce sandisk ssd plus 120gb almıştım 550mb okuma ve 500mb yazma değerleri vardı ve performasnı iyiydi 540mb civarı okuma ve 495cıvarıda yazması vardı ama artık çok düştü performansı size test sonuçlarını aşağıya resim olarak bırakırım sizce ssd"yi değişmeli miyim ?.
Top Bottom