Arama sonuçları: *

1. T

Darboğaz Olmadığı Halde Ekran Kartımdan Tam Verim Alamıyorum!!

Arkadaşlar ekran kartım rx 6500xt 1080p de PUBG oynuyorum.Başka oyunlarda da aynı şekilde oluyor ama en fazla PUBG de oluyor kullanma oranı yüzde 60 lara kadar düşüyor.İşlemcim 9400f sebebi nedir bilen varmı?
  2. T

Ekran kartı fiyatları son durum nedir?

Arkadaşlar son durum nedir bilgisi olan var mı? Mesela yeni fabrikalar açılacaktı diyenler vardı.Birde en son bu ethereum mining kazancı yavaş yavaş azalıp biticek diyenlerde vardı.Noldu? 5 aydan beri bekle bekle gına geldi valla
  3. T

2 5600xt in arasındaki fark nedir?

Arkadaşlar bu ikisin arasında ne fark var?
  4. T

Öneri 5600xt 369 Euro?

https://avalon-ltd.com/proizvod.php?kategorija=grafičke-kartice. Arkadaşlar şuan karadağdayım burda böyle bir site buldum fiyatları aşırı ucuz.Güvenilir gibi duruyor sizde dolandırıcı olma ihtimali varmı.Merak eden arkadaşlar varsa karadağa vizesiz gidilebiliyor ancak bir evrağınız...
  5. T

RX 5600XT vs GTX 1660Ti

Sorum başlıkta
  6. T

yeni driver gelince eskisini silmek gerekir mi _

Dostlar yeni driver gelmiş kartıma şuan indiriyorum eskisini silmem gerekiyor mu?
  7. T

9400f + 750ti witcher 3 ü hangi ayarlarda oynatır?

Arkadaşlar indirime girdi bende 15 TL ye aldım game of year editionu iyi yaptımmı bide kaldırırım sistemim?
  8. T

Msi 750 ti oc nasıl yapabilirim?

Msı afterburner açık. Oc yapmak istiyorum yardımcı olabilicek varmı?
  9. T

750 ti 2 gb ile PUBG de drop ve donma vs. yaşıyorum.

Dostlar sorunum yukarıda yazıyor. 2 aydır oynuyordum 720p ve düşük ayarlarda 60- 90 fps arası alıyordum ve anlık droplar bazen oluyordu. Forumdaki arkadaşların tavsiye ettiği virüs programı indirdikten sonra çok fazla drop olmaya başladı ve sürekli pc bi anda donuyor hiçbir şey yapamıyorum. 2gb...
  10. T

RX 580 1100 liraya alınır mı??

Arkadaşlar bir ilan gördüm de sizede danışmak istedim sizce guvenilirmi testlerini yapıp alayım mı?
  11. T

1650 süper 2040 lira!!

https://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-asus-gtx-1650-super-phoenix-ph-gtx1650s-o4g-128-bit-gddr5-4-gb-fiyati,586442213.html. 1650 süper alacak olanlar kaçırmasın bu fırsatı bence suanki duruma göre fiyat iyi.
  12. T

Arızalı GTX 770 ekran kartı alınır mı?

https://letgo.onelink.me/O2PG/3dc87b16
  13. T

1000-1500 arası 2.el ekran kartı

Sorum başlıkta
  14. T

Ekran kartı stok sorunu ne zaman düzelir ?

Arkadaşlar şimdiki stoklar az üretildiğinden dolayımı az yoksa miningciler aldığından dolayımı? Miningciler den dolayıysa Mart Nisan gibi ekran kartı stokları gelcek diyolarya stokları yine bitirmicekmi miningciler
  15. T

4GB VRAM'li Ekran Kartı Stoklar Neden Yok?

Arkadaşlar bu mining sadece 8 GB vramli ekran kartlarıyla yapılmıyor mu artık.Neden 4 gb lık ekran kartı stokları yok.
  16. T

Yurtdışında ekran kartı fiyatları

Arkadaşlar bu stoklar sadece bizim ülkemize mi gelmiyor yoksa dünyadada aynı mı mesela şuan Amerika'da ekran kartı fiyatları arttı mı lütfen kızmayın sadece merak ettim
  17. T

RX 470 850 TL alınır mı?

Başlıktanda anlicaniz üzere alınır mı? sizce bide furmark testi nasıl pek anlamıyorum
  18. T

Ekran kartı Tavsiyesi

Arkadaşlar ben 750 ti kullanıyorum ekran kartları hakkında pek bilgim yok ama suanki ekran kartımla bazı oyunlarda FPS sorunu yaşıyorum. 2. El ekran kartı almayı düşünüyorum lakin butcemde maks 850 lira bunun da zaten 600 lirasını kullandığım 750 ti yi satarak alicam.Sorum şu, bir kaç arkadaşım...
Top Bottom