Arama sonuçları: *

1. Arsek

Yardım wifi karta güç gitmesini nasıl engelleyebilirm

wifi kartın vidası yalama oldu çıkmıyor wifi kart yüzündende pc kapanıyor kısa devre yapıyor heralde ama biosa gir çık yaptığımda düzeliyor ben bu wifi kartı nasıl güç gitmemesini engelliyebilrim yada kartı nasıl kesip yerinden çıkarabilirim
  2. Arsek

Yardım anlık fps düşüşü????

her oyunda 100 fps 90 fps alırken bi anda 20 lere 10 lara düşüp hemen geri yükseliyor gerçekten çok sinir bozucu bişe sizce neden böyle oluyor
  3. Arsek

Yardım ani ms çıkıp inmesi

normalde ms gayet stabil sürekli 20 18 22 lerde takılılıyor ama bazen 222 olup hemen düşüyor bunun sorunu sanırım wifi kartta sizce? eğer wifi karttaysa sorun 5ghz lik bir usb wifi önerir misiniz? ( wifi kartı alamam kartı tutan vida yalama olmuş çıkmıyor)
  4. Arsek

Yardım windows defenderi nasıl silebilirim

program önerirseniz öylede silebilirim.Ama yeterki kököten silinsin
  5. Arsek

Yardım dual channel ram nasıl bi performansı olur

laptobumda anakarta gömülü 4gb ram var bide boş slout var buna 4 gb ram alsam valorantta nasıl bi performans görürüm 4 gb ta bazen takılmalar droplar oluyor çok sinirimi bozuyor acaba bende aşşağıdakı videodaki gibi bir fark alırmıyım
  6. Arsek

laptop açılıp bi süre sonra kapanma sorunu

bunun çözümünü bulacağımdan bir umudum yok ama bi soriyım dedim şimdi; laptop açıldıktan 20sn gibi bir surede kapanıyor (sistemde ssd takılı bu sorun olmadan önce 6sn de açılıyordu ama şimdi ekrana görüntü gelmesi 10sn sürüyor görüntü geldikten sonrada normal hızda açılıyor ama kapanıyor) şimdi...
  7. Arsek

ram arttırsam nasıl bi performans alırım

laptobumda anakarta gömülü 4gb ram var 1 tanede boş slot var bu slota 4b ram alırsam nasıl bi performans alırım
Top Bottom