Arama sonuçları: *

1. Arda0

Ucuza otobüs yada uçak bileti nasıl bulurum ?

Yilbaşı zamanı antalyadan ankaraya gidicem uyguna otobüs bileti nasıl bulabilirim ucak pahali gelir gibi ama cok ucuza bulursam uçakda olabilir nerden bulacam
  2. Arda0

İlk buluşmada ne yapılır ?

abilerim yaş 16 kız 14 yaşında dışarda rast geldi ben kızı aşırı beğendim sonra o benim instagramı snapfalan buldu snapleşiyoz 2 haftadır almanyada şuan 2-3 haftaya gelcek buluşalım dedi napcam nereye götürebilirim ne konuşcağımı bile bilmiyom
  3. Arda0

Bilerek Sınıfta kalsammı ?

10.sınıfım sınıftakiler hep benden 1-2 yaş büyük ve bu sene ful yattım 0 bilgi bişey bilmiyom acaba bilereke sınıfta kalıp seneye 10 sınıfta daha iyi dinlesem dersleri daha iyi olur mu
  4. Arda0

700-900tl ile ne yapabilirim ?

valorant oynyuorum performansımı geliştirmek için ne yapabilirim pc de ne yükseltebilirim örnek mouse değişmek mesela sistemim bu bütçe 600-900 civarı -(not: mesela mouse değiştitrken mouse 2.elden satcam onunda fiyatını katabilirsiniz) Ekipman: -razer viper mini mouse -coolermaster masterkeys...
  5. Arda0

AddBlock çalışmıyor ?

addblock kulanıyodum 3 seendir şuan çalışmıyo sürekli reklma çıkıyo yt de başka ne uygulama indirebilrm
  6. Arda0

Forumdaki rozetler neye göre veriliyor

24 Mart 2020 üye olmuşum nerdeyse 2 sene olcak yakında ama bana daha yeni 365gün rozetini verdi
  7. Arda0

bu değerlerle kaç bit yayın yaparım

beyler fortniteda 65-75 ping alıyorum internet değerlerim şöyle (21ping) (22.98 download) (5.05 upload) bu değerler göre kaç bit yayın açıyım 1596378910 bide kaç fps olamsı gerekiyo yayının?
  8. Arda0

beyler önerceğiniz hazır tavuk döner varmı marketten alcamda

beyler önerceğiniz hazır tavuk döner varmı marketten alcamda
  9. Arda0

itopyada hiç bir sistemin stoğu yok?

itopyaya girdim tüm hazır sistemlerde stok yok yazıyo neden böyle?
Top Bottom