Arama sonuçları: *

1. S

japonya rtx 3060 78 bin yen

Merhaba arkadaşlar ekran kartına ihtiyacım var. Türkiyede maalesef stoklar yok ve düzelmeyecek. Amazon japonya sitesinde rtx 3060 gördüm galiba türkiyeye yollanıyor vergilerle toplam ne kadar yapıyor. Alırsam bir sıkıntı olur mu cevaplarsanız sevinirim...
  2. S

Stoklar ve yine stoklar

Merhabalar arkadaşlar bir çok bilgili insana güvenerek pc mi 1 ay önce topladım. Online eğitim için lazımdı ama o zaman ekran kartını alamadık ve geçiçi bir ekran kartını kullanmaya başladım. Mart ayında stoklar düzelecek deniyordu hala bir değişiklik yok. Çok mağdur oldum kaç aydır beklediğim...
  3. S

Hangi RTX 3060 modelini almalıyım

Merhabalar. 25 Şubatta RTX 3060 mdelini alacağım. Forumda bana gamegaraj önerildi orasını karar verdim. Sizce hangi ekran kartı modelini almalıyım?. Diğer sitelerden de öneri alabilirim.
  4. S

RTX 3060 nereden alınmalı

Arkadaşlar sistemi topladım tek beklediğim ekran kartı. Onu da RTX 3060 olarak almayı düşünüyorum. 24 Şubat uyumayacağım 24:00 da stokalra girdiği an alıcam. Sizce hangi siteden almalıyım? Gamegaraj önerisi aldım ama one yedek olarak başak site de önerebilir misiniz?. Birde sizce hangi markanın...
  5. S

RTX 3060 HANGİ SİTEDEN ALINIR

Arkadaşlar sistemi dizdim. Bir tek ekran kartı olarak RTX 3060 kaldı bekliyorum 8 gün kaldı. Çıktığı gibi alıcam sizce hangi siteden alabilirim hangi siteden alayım. Yakın fiyat ise vatandan şubeden de alabilirim
  6. S

Ekran Kartı Üreticilerinin Ülkelere Göre Farklı Davranması

Öncelikle merhaba arkadaşlar. RTX 3060 adlı ekran kartını çıktığı gibi almayı planlıyordum ve biraz modellere bakmak için MSI ASUS sitelerine girdim. Ama bir baktım ki ekran kartı kısmında RTX 3070 in altı yok. İngiltere merkezli sitelerine girdiğimde ise orada modellerin olduğunu gördüm. Hatat...
  7. S

VALORANT FPS DROP YARDIM

Arkadaşlar Allah'ın izniyle pc mi topladım şuanda tek eksik 3060 onu da yaza doğru alicam. Şuanda bilgisayarfi r5 220 takti. Ama fps im çok düşük en düşük ayarlar ve en düşük çözünürlükte fight sırasında kasiyor oyun. Sizce ne yapmalıyım diğer ekipmanlarsa sıkıntı yok. Amd ayarlarından maks...
  8. S

AMD HD 6870 ile B450-M S2H uyumlu mudur

Arkadaşlar en yakın zamandan bir pc toplayacağım. Yaza doğru ise içine bir 3060 alacağım. Ama 3060 alana kadar beni idare edecek bir kart arıyorum ve AMD HD6870 olmasına karar verdim. Sizce anakartima bağlayabilir miyim sıkıntı çıkarır mı?
  9. S

100-500 TL arası 2. el GPU önerisi

Merhabalar. Ben yakın zamanda aşağıya bırakacağım sistemi alıcam. Yazın ise ona ilave 3060 alıcam. Şimdilik beni idare etmesi için csgo valorant açabilecek ikinci el en fazla 500 TL olan bir ekran kartı önerir misiniz? ( Bursadayım) Sistem için de öneri de bulunabilirsiniz
  10. S

3060 fiyatı ve çıkış tarihi

Arkadaşlar yakında bir sistem toplayacağım ve içinde ekran kartık olmayacak. Ekran kartını beklemem gerektiğini düiünüyorum ve 3060 ilk hedefim. Size 3060 ne kadara çıkar ne zaman çıkar ve ne zaman ucuzlar
Top Bottom