Arama sonuçları: *

1. Touoa

Format sonrası hoparlörden az ses gelmesi

Format sonrası hoparlörden az ses gelmesi neyden kaynaklı olabilir?
  2. Touoa

Birden ekran gidiyor ve fanlar yüksek devirde çalışıyor.

Birden ekran gidiyor ve fanlar yüksek devirde çalışıyor, bunun sebebi nedir? Oyun oynarken.
  3. Touoa

Anakart ve işlemci değiştim bugün kasadan bir ses geliyor

Çekirgeye benzer bir ses tam olarak ne olduğunu çözemedim. Sorun nedir sizce?
  4. Touoa

anakart ve işlemciyi değiştirdim yapmam gereken bir şey var mı?

anakart ve işlemciyi değiştirdim yapmam gereken bir şey var mı? Donanım kısmından çok anlamıyorum. Yapmam gereken ekstra bir şey var mı?
  5. Touoa

Ryzen 5 5600x 3070ti darboğaz yapar mı?

1080pde darboğaz yapar mı? QHD monitörüm vardı ve bozuldu. Fiyatları aşırı arttığı için şu an almam pek mümkün değil.
  6. Touoa

İyi sistem düşük FPS sorunu

Normalde daha fazla aldığımı hatırlıyorum, 2 gündür sistem komple sökük haldeydi yeni kasa aldığım için bugün montajını gerçekleştirdim her şey stabil çalışıyor ama FPS çok düşük 60'ın altına da düşüyor sebebi ne olabilir? Sıcaklık değerleri de gayet iyi. Temizlik, termal macun her şey yeni...
  7. Touoa

Bu sistemde darboğaz ne kadar olur?

Elimde şu an ryzen 5 3600 var değiştiremeyeceğim yakın zaman içinde ama 2k monitörüm var. 3070Tİ ryzen 5 3600 2kda ne kadar darboğaz yapar ortalama ?
  8. Touoa

Termal Macun süresi gelmiş mi?

Termal macun süresi gelmiş mi sizce?
  9. Touoa

Laptop açıldığı gibi kapanıyor

Laptop açıldığı gibi kapanıyor. Windows ekranı gelmeden, üretici markanın logosu geldikten sonra kapanıyor. Bazen Windows ekranı geldikten bir süre sonra kapanıyor. RAM'DAn kaynaklı olduğunu veya güç kaybı yaşadığını tahmin ediyorum ama Tam olarak algılayamadım sebebi ne olabilir sizce?
  10. Touoa

Ryzen 5 2600x 2060 darboğaz yapar mı?

Ryzen 5 2600x 2060 darboğaz yapar mı?
Top Bottom